Android 12 telefona Android 13 Custom ROM yüklenilir mi?

Bana bayağı uzun beklememe rağmen gelmedi maalesef. Ve oyunlarda donma kasma da yaşamaya başladım. Bu yüzden Custom ROM arayışına girdim. crDroid, pe Plus, ArrowOS bunlar arasında kaldım. Custom ROM önerisi var mı?

PixelExperience Plus öneririm. Ya da evulution X.

Bana bayağı uzun beklememe rağmen gelmedi maalesef. Ve oyunlarda donma kasma da yaşamaya başladım. Bu yüzden Custom ROM arayışına girdim. CrDroid, pe Plus, ArrowOS bunlar arasında kaldım. Custom ROM önerisi var mı?
Hocam kendiniz yükleyip sistem güncelleyiciden yapabilirsiniz. ( Yardımcı olabilirim)
Ayrıca miui 14 ile performansın artacağı söyleniyordu denemedim ama bence miui 14 ü deneyip ona göre custom rom kurun

Hocam kendiniz yükleyip sistem güncelleyiciden yapabilirsiniz. ( yardımcı olabilirim)
Ayrıca MIUI 14 ile performansın artacağı söyleniyordu denemedim ama bence MIUI 14'ü deneyip ona göre Custom ROM kurun.

Hocam POCO X3 Pro icin MIUI 14 recovery ROM'u bulamadım. Bulduklarım beta recovery ROM veya Fastboot ROM.

X3 Pro için destek bitti.
Hocam nasıl destek bitti resmi rom sayfasında miui 14 / android 13 güncellemesi gözüküyor. Hatta 6 Şubatta gelmiş gözüküyor.

Hocam POCO X3 Pro icin MIUI 14 recovery ROM'u bulamadım. Bulduklarım beta recovery ROM veya Fastboot ROM.
Screenshot_2023-05-06-17-32-12-838_com.android.chrome.png

Hocam nasıl destek bitti resmi ROM sayfasında MIUI 14 / Android 13 güncellemesi gözüküyor. Hatta 6 şubatta gelmiş gözüküyor.

Eki Görüntüle 1768777

Screenshot_2023-05-06-17-32-59-98_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Yalnızca EU ROM var. Xiaomi desteğini bitirdiğini duyurdu. Araştırabilirsiniz. Fastboot MIUI 14 ROM'u vardır.

Bana bayağı uzun beklememe rağmen gelmedi maalesef. Ve oyunlarda donma kasma da yaşamaya başladım. Bu yüzden Custom ROM arayışına girdim. crDroid, pe Plus, ArrowOS bunlar arasında kaldım. Custom ROM önerisi var mı?

crDroid de benim cihaz için yavaş şarj ve oyun performansı düşüklüğü vardı, pixel de özelleştirme seçenekleri az, arrow OS hakkında fikrim yok ama diyorlardı.

@Kullanıcı311 dediğiniz iki ROM arasında kaldım. Ama gönlüm nedense pe+ veya CrDroid'den yana ama galiba Pe'yi seçeceğim.

Hocam Pe'nin içinde GApps paketi var mı?

Teşekkürler şimdiden.

@Mert258 PixelExperience'i bilgisayarıma indirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakilerin aynısını PixelExperience için yapsam bir sıkıntı çıkar mı?

Magisk hariç hepsini yapacağım. Programları indirdim.

Son düzenleme:
@Kullanıcı311 dediğiniz iki ROM arasında kaldım. Ama gönlüm nedense pe+ veya CrDroid'den yana ama galiba Pe'yi seçeceğim.

Hocam Pe'nin içinde GApps paketi var mı?

Teşekkürler şimdiden.

@Mert258 PixelExperience'i bilgisayarıma indirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodakilerin aynısını PixelExperience için yapsam bir sıkıntı çıkar mı?

Magisk hariç hepsini yapacağım. Programları indirdim.

GApps kurulu gelecek ROM'un içinde onu yükleme. Format data ve wipe işlemlerini yapıp ROM'u flashlayacaksın sadece eğer bootloop da kalırsa cihaz PixelExperience'ın kendi sitesindeki recovery programını kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı