Android 14 duvar kâğıdı ve stil durduruluyor hatası

OXEALOT

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Telefonuma Android 14 yükledim. Yükledikten sonra kilit ekranı rengini bir defa değiştirdim, bir daha değiştirmeye kalktığımda sürekli durduruldu hatası alıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben en son Derp Fest'in Android 14 versiyonunu kullanmıştım ama hiç sevmedim. Android 13'e geri döndüm. Daha çok yeni biraz daha oturması gerekiyor Android 14'ün.

Android 14 değil zaten tema giydirilmiş ROM daha stabil stock varken Custom'la neden uğraşırsınız ki?
Reis Redmi note 8 pro'ya kuruyorum cihaz Android 11'de kaldı 🤣

Ben en son Derp Fest'in Android 14 versiyonunu kullanmıştım ama hiç sevmedim. Android 13'e geri döndüm. Daha çok yeni biraz daha oturması gerekiyor Android 14'ün.
Olabilir daha çok yeni çıktığı için sorunlar olabiliyor. Ne yapalım tema turuncu kilit ekranı mor devam edelim 😅

Reis Redmi Note 8 Pro'ya kuruyorum cihaz Android 11'de kaldı 🤣

Olabilir daha çok yeni çıktığı için sorunlar olabiliyor. Ne yapalım tema turuncu kilit ekranı mor devam edelim 😅

Farklı ROM deneyebilirsiniz. Bende kilit ekranını özelleştirirken bir sorun yoktu. Cihazım mi 9T Pro.

Cevaplayan herkese teşekkür ediyorum. Bu sorun aslında çok basitmiş Kilit ekranı saat stilini stock hale getirip rengini vs ayarlayabiliyoruz.👍

Geri
Yukarı