Android 4.4.2'de YouTube kapandı mı?

LG G2 cihazdada aynısı var artık kapandı 5 sürümünün altı hatta bazı Android 5 lerdede kapalı.
LG G2 cihazınızın başına bir şey gelmesi sizin için problem değilse custom ROM ile sürümünü yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Ben Android 9 ile sorunsuz kullanmıştım. Şu an LineageOS 18.1 var.(Android 11 oluyor sanırım bu ROM.) LG G2'nizin modeli D802TR ise ROM'u kurduktan sonra SIM kartları tanımaz telefon. D802 modeli için ROM var. Fakat uyarımı yapayım, yanlış bir şey yaparsanız telefonu bozarsınız veya eski yazılıma dönmeniz pek mümkün olmayabilir çünkü telefon eski.

Samsung Galaxy Grand Prime Android 4.4.4'te de YouTube gitmiş. "YouTube için Google Play'da yeni sürüm mevcut. Şimdi güncellemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın! YouTube artık bu sürümde çalışmaz" yazıyor. APK olarak yeni sürümü indirsek olmaz mı? @Demorlius

Samsung Galaxy Grand Prime Android 4.4.4'te de YouTube gitmiş. "YouTube için Google Play'da yeni sürüm mevcut. Şimdi güncellemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın! YouTube artık bu sürümde çalışmaz" yazıyor. APK olarak yeni sürümü indirsek olmaz mı? @Demorlius

APK eski sürümlerden bulabilirsen dene, benim tabletim 4.4.2 ve kapandı, annemin 4.4.4 onda da kapandı, APK eski sürümlerle yapabilirsin.

Geri
Yukarı