Android 4'e bilgisayarsız ve TWRP'siz root nasıl atılır?

Download moda alıp OTG kablo ile ADB bugjaager programı ile boot. İmg flashlayacaksiniz.
YouTube'da gerekli videolar var.

Atar mısınız? Ben bulamadımda.

Download moda alıp OTG kablo ile ADB bugjaager programı ile boot. İmg flashlayacaksiniz.
YouTube'da gerekli videolar var.

Bunlardan hangisini seçeceğim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-03-14-06-54-316_eu.sisik.hackendebug.jpg
    Screenshot_2023-12-03-14-06-54-316_eu.sisik.hackendebug.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2023-12-03-14-06-51-698_eu.sisik.hackendebug.jpg
    Screenshot_2023-12-03-14-06-51-698_eu.sisik.hackendebug.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Yillar once lisede ilk kullandigim telefon GT-S7560 (4.0.3'tu sanirim surumu) modeline root icin cok programi denemistim, hepsi hata veriyordu. Türkiye'de bir Allah'in kulunun bile bilmedigi baidu root diye bir APK bulmustum. Uygulamada sadece ortada bulunan yuvarlak bir butona tiklamistim, kendi kendine bir seyler yapti ve basarili diye bir mesaj vermisti. Uygulama sanirim Cin yapimi bir uygulamaydi. Guvenilirligi konusunda hiçbir fikrim yok. Rootlarken arkada ne isler ceviriyor bilmiyorum. Okul tabletleri, General Mobile ETab'a da framaroot ile root atiyordum. Framaroot benim telefonda calismamisti.
Magisk denilen uygulama daha cok bilinen bir yontem ama ben onunla ugrastigimi hatirlamiyorum, sanirim o zamanlar bilmiyordum onu. Baidudan daha guvenilirdir herhalde. Yapabiliyorsan Magisk yap ama elinde hiçbir care kalmadiysa bu cinlilerin baidu yu deneyebilirsin.
Baidunun uygulamasi su sekilde bir seydi;

1701604343329.png

Yukarida soyledigim gibi bu uygulamanin guvenilirligi konusunda bilgim yok. Sirketi de bilmiyorum. Telefonuna arkada bir seyler yukluyor mu bilmiyorum. Baidu yu bilen duyan arkadaşlar mesajima itiraz etsin ben de ogreneyim ne oldugunu.

Son düzenleme:
Hocam benim S3 Mini GT-I 8190 telefonum vardı. Ona root atmak için KingoRoot uygulamasını kullandım. Elime ETab-4 geçti, onu da temiz roma geçtikten sonra KingoRoot ile rootlamıştım. Hometech IdealTab-9 model bir tabletim daha vardı, amacım ETab-4 tabletimden Hometech'i kontrol edebilmekti ve bunun için bir yol bulmuştum. Ama root istiyordu ve mecburen IdealTab-9 tabletime de KingoRoot ile root attım ve istediğim yolu uygulayıp tableti başka bir tabletten kontrol edebildim. Sonrasında KingoRoot'u kaldırdım ve Hometech tabletteki rootu sildim. Abimin tabletiydi ve root atılmasını ve başka bir cihazdan kontrol edebiliyor muyum bunu öğrenmemi, denememi istemiyordu. Abim 2-3 saatliğine evden çıktığında Hometech tableti 15dk içinde rootlayıp istediğim şeyi yapıp rootu sildim. Eski projelerin güvenilirliğini bir kenara koyup denemek gerek diye düşünüyorum. Tüm Android 4 cihazlarımda KingoRoot'u bir kere kullandım. Şimdi Android 11 kullanıyorum ve maalesef çalışmıyor bildiğiniz gibi. Android 6 sürümüne kadar tüm cihazları KingoRoot ile rootlayabilirsiniz ama sonrasında Magisk şart. Sizin şartlarınıza uyan tek yöntem galiba KingoRoot kullanmak. İyi forumlar.

@626016

Yillar once lisede ilk kullandigim telefon GT-S7560 (4.0.3'tu sanirim surumu) modeline root icin cok programi denemistim, hepsi hata veriyordu. Türkiye'de bir Allah'in kulunun bile bilmedigi baidu root diye bir APK bulmustum. Uygulamada sadece ortada bulunan yuvarlak bir butona tiklamistim, kendi kendine bir seyler yapti ve basarili diye bir mesaj vermisti. Uygulama sanirim Cin yapimi bir uygulamaydi. Guvenilirligi konusunda hiçbir fikrim yok. Rootlarken arkada ne isler ceviriyor bilmiyorum. Okul tabletleri, General Mobile ETab'a da framaroot ile root atiyordum. Framaroot benim telefonda calismamisti.
Magisk denilen uygulama daha cok bilinen bir yontem ama ben onunla ugrastigimi hatirlamiyorum, sanirim o zamanlar bilmiyordum onu. Baidudan daha guvenilirdir herhalde. Yapabiliyorsan Magisk yap ama elinde hiçbir care kalmadiysa bu cinlilerin baidu yu deneyebilirsin.

Eki Görüntüle 2039857

Yukarida soyledigim gibi bu uygulamanin guvenilirligi konusunda bilgim yok. Sirketi de bilmiyorum. Telefonuna arkada bir seyler yukluyor mu bilmiyorum. Baidu yu bilen duyan arkadaşlar mesajima itiraz etsin ben de ogreneyim ne oldugunu.
Hocam uygulama ismi nedir?

Hocam benim S3 mini GT-ı 8190 telefonum vardı. Ona root atmak için kingoroot uygulamasını kullandım. Elime eTab-4 geçti, onu da temiz roma geçtikten sonra kingoroot ile rootlamıştım. Hometech ıdealtab-9 model bir tabletim daha vardı, amacım eTab-4 tabletimden Hometech'i kontrol edebilmekti ve bunun için bir yol bulmuştum. Ama root istiyordu ve mecburen ıdealtab-9 tabletime de kingoroot ile root attım ve istediğim yolu uygulayıp tableti başka bir tabletten kontrol edebildim. Sonrasında Kingoroot'u kaldırdım ve Hometech tabletteki rootu sildim. Abimin tabletiydi ve root atılmasını ve başka bir cihazdan kontrol edebiliyor muyum bunu öğrenmemi, denememi istemiyordu. Abim 2-3 saatliğine evden çıktığında Hometech tableti 15dk içinde rootlayıp istediğim şeyi yapıp rootu sildim. Eski projelerin güvenilirliğini bir kenara koyup denemek gerek diye düşünüyorum. Tüm Android 4 cihazlarımda Kingoroot'u bir kere kullandım. Şimdi Android 11 kullanıyorum ve maalesef çalışmıyor bildiğiniz gibi. Android 6 sürümüne kadar tüm cihazları kingoroot ile rootlayabilirsiniz ama sonrasında Magisk şart. Sizin şartlarınıza uyan tek yöntem galiba kingoroot kullanmak. İyi sosyaller.

Kingroot internet hatası veriyor.

Yillar once lisede ilk kullandigim telefon GT-S7560 (4.0.3'tu sanirim surumu) modeline root icin cok programi denemistim, hepsi hata veriyordu. Türkiye'de bir Allah'in kulunun bile bilmedigi baidu root diye bir APK bulmustum. Uygulamada sadece ortada bulunan yuvarlak bir butona tiklamistim, kendi kendine bir seyler yapti ve basarili diye bir mesaj vermisti. Uygulama sanirim cin yapimi bir uygulamaydi. Guvenilirligi konusunda hiçbir fikrim yok. Rootlarken arkada ne isler ceviriyor bilmiyorum. Okul tabletleri, General Mobile ETab'a da framaroot ile root atiyordum. Framaroot benim telefonda calismamisti.

Eki Görüntüle 2039857

Linkini paylaşır mısınız?

@78175696

Eki Görüntüle 2039857

Bu mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-03-18-10-12-459_com.baidu.easyroot.jpg
    Screenshot_2023-12-03-18-10-12-459_com.baidu.easyroot.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı