Android 8 Oreo J7 Prime'a Gelir mi?

HyperPineapple

Hectopat
İnternette bir kısım gelecek diye haber yapıyor, bir kısım gelmeyecek diyor, bir kısım gelebilir diyor, bir kısım daha karar verilmedi diyor. Önceden bu konu açılmış ama yeni gelişmeler olmuştur diye yenisini açıyorum. Sizce gelecek mi? Not: Kasım 2017'de Android 7 aldı.

1534598236826.png

Neye dayanarak söylediniz?
Samsung'un kendi sitesinde geleceğinin haberi verilmiş.

Samsung Türkiye'nin bir projesi olan "Guncelmiyiz" sitesi verileceği yönünde bilgi ve tarih paylaşmasına rağmen Samsung Global'de hiçbir zaman Oreo verilecek cihazlar kategorisine alınmadı. Sadece verilme ihtimalini açık kapı olarak bıraktılar. Açıkçası geleceğini pek düşünmüyorum.

Samsung Türkiye'nin bir projesi olan "Guncelmiyiz" sitesi verileceği yönünde bilgi ve tarih paylaşmasına rağmen Samsung Global'de hiçbir zaman Oreo verilecek cihazlar kategorisine alınmadı. Sadece verilme ihtimalini açık kapı olarak bıraktılar. Açıkçası geleceğini pek düşünmüyorum.
Nasıl ama android 8.0 ilk çıktığında hangi cihazlara gelecek listelerinin çoğunda vardı.

Çoğu modelde bu şekilde. Benim P9 Lite 2016'ya da gelecekti sorsan gelmedi bırak 2017 modeline bile getirtmediler. Sırf satış için Android 8 gelecek şeklinde yazılıyor da olabilir.
Benim telefonun garantisi bitti sonuçta ROM atıp Android 8 kurabilirim ama Android 7 hali hoşuma gidiyor bakacağım eğer güzel özellikler görürsem EMUI tarafında kurabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı