Android cihaza root atılırsa bozulur mu?

Bilmemne

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Samsung galaxy s3 (GT-I9300) var. Cihazıma root'lamak istiyorum fakat bozulur diye korkuyorum. Her şeyi doğru yaparsam %100 bozulmaz ise atmayı düşünüyorum. Root attıktan sonra Cyanogenmod kuracağım cyanogenmod 11 snapshot mı kullanmalıyım yoksa cyanogenmod 13 nightly mi kullanmalıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CM13 kullanabilirsin ama stabil sürüm olmadığı için hatalar ile karşılaşabilirsin. Stabil olan bir sürümü yükle, hoşuna gitmezse CM13 kurarsın.
Root işlemini doğru yaptığın sürece sorun yaşamazsın.

Sakın korkma çok kolay bir işlem. İnternetten birçok anlatım bulabilirsin. Ben Galaxy S2'ye CM12.1 attım. Sorunsuz. Hiçbir şey olmaz. Daha iyi olur. Bozulursa bize dön birlikte halledebiliriz.

Başarıyla root attım. Fakat telefonu uykuya aldım kendiliğinden kapanmış root ile alakalı bi sorun mu acaba.

Bu arada Efs yedeklemek istiyorum. Nasıl yedekleyebilirim?

Root ve rom kurdum ama youtbe'da video geri alınca ses bir garip oluyor. Sadece bende mi var güncellemede var yoksa.
Birde wipe yaparken sadece factory reset attım bir sorun olur mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı