Android Cihazımı Bul'da telefon görünmeme sorunu

KillDamage

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç aydır kayip/çalıntı olan LG G3 telefonumu unutmuş olabileceğim heryere sorgulattim fakat bir sonuç çıkmadı. Son çare olarak Google cihazımı bul uygulamasını denedim fakat yardımcı olamadı program. Nitekim son etkinlik tarihi 26 aralık (aynı zamanda kaybolan gün) gösteren telefonum şu anda Google cihazımı bulda yer almıyor. Bir dip not olarak telefonumun içinde çok önemli bilgiler olduğundan kayıp telefon gibi ayarları kurcaladım fakat kesinlikle kaldırmadım. Sizce IMEI ile savcılığa vermeli miyim? Birileri sisteme format falan atıp kullanıyor olabilir mi? Lütfen yardımcı olun. Iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstünden 4 ay geçmiş, bu zamana kadar bir şeyler yapmanız gerekirdi. Savcılığa başvurmakta çok geç kalmışsınız. Bir an önce başvurun, başınıza iş açabilir.

Cihazimi kilitle butonuna basin. Cihaz internet erisiminde bulundugu an kilitlenir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı