Android cihazlarda IP ban kaldırma nasıl yapılır?

emirtunca

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir mobil uygulamadan IP ban yedim. Telefonu sıfırlamaktan başka bu işin çözümü var mı?

Eğer bu ban statik IP'ye atılıyorsa statik IP'yi değiştirmenin bir yolu var m? I cihaz Android. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Statik IP kullanıyorsanız internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayıp IP değişimi talep edin. Eğer herhangi bir sebepten ötürü değişim yapmazlarsa statik IP hizmetinizi durdurun. Kablonet kullanmıyorsanız her PPPoE bağlantısında (modem kapatıp açma) farklı bir IP adresi alır modeminiz. Bu şekilde IP ban da geçer.

Hangi uygulamadan yedin?
Dolap

VPN veya modermi aç kapa yaparak çözülebilir
Denedim olmadı ama teşekkür ederim

Paralel space uygulaması kullanın işine yarar.
Maalesef denedim onun önlemini de almışlar teşekkürler

Statik IP kullanıyorsanız internet sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayıp IP değişimi talep edin. Eğer herhangi bir sebepten ötürü değişim yapmazlarsa statik IP hizmetinizi durdurun. Kablonet kullanmıyorsanız her PPPoE bağlantısında (modem kapatıp açma) farklı bir IP adresi alır modeminiz. Bu şekilde IP ban da geçer.
Hocam cevap için teşekkür ederim ip muhabbetini hiç bilmiyorum ama mesela wifi dan çıkıp mobil veriye geçtiğimde de ip nin değişmesi gerekmiyor mu o zaman çok karışık hiç anlamıyorum dediğinizi uygulamaya çalışırım teşekkürler

Dolap

Hocam cevap için teşekkür ederim ip muhabbetini hiç bilmiyorum ama mesela wifi dan çıkıp mobil veriye geçtiğimde de ip nin değişmesi gerekmiyor mu o zaman çok karışık hiç anlamıyorum dediğinizi uygulamaya çalışırım teşekkürler
Evet o zaman da değişmesi gerekiyor. İşe yaramıyorsa sadece IP ban olmayabilir.

Dolap

Dolap dan nasıl ip ban yemeyi becerdin.

Telefonu sıfırladığımda sorun çözülüyor ama tekrar sıfırlamak çok zahmetli bu konudan bi fikir çıkarabilirsek bilginiz olsun

Dolap dan nasıl ip ban yemeyi becerdin.
Birden fazla uyarı yediğinde hesap kapanıyor hesap kapandığında da hesaba giriş yaptığın tüm cihazlar herhangi bir işlem yapamıyor(hesap açma giriş yapma vb) ip ban olduğunu düşünüyorum çünkü telefonu sıfırladığımda sorun çözülüyor ama tekrar sıfırlamak çok zahmetli

Telefonu sıfırladığımda sorun çözülüyor ama tekrar sıfırlamak çok zahmetli bu konudan bir fikir çıkarabilirsek bilginiz olsun

Birden fazla uyarı yediğinde hesap kapanıyor hesap kapandığında da hesaba giriş yaptığın tüm cihazlar herhangi bir işlem yapamıyor(hesap açma giriş yapma vb) IP ban olduğunu düşünüyorum çünkü telefonu sıfırladığımda sorun çözülüyor ama tekrar sıfırlamak çok zahmetli

Hocam bir çözüm buldunuz mu?

Geri
Yukarı