ASUS ROG Zephyrus G16 GU603ZU-N3021 alınır mı?

Bütçe
50000

Bayrampaşalı

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. MacBook yerine Win işletim sistemine alışkın olduğum için hem uzun ömürlü olması açısından, hem grafik tasarım işlerimde işimi görmesi açısından hem de gündelik hayatımda dışarıya çıktığımda her türlü (film, ortalama oyunlar, FIFA vs.) Gibi ihtiyaçlarımı karşılar mı? Bu birincisi.

İkincisi ise herhangi bir sorunu problemi var mı? Sorun çıkartıyor mu? Kullanan varsa bilgilendirebilir mi? Isınması ve pil süresini de merak ediyorum. Monster'dan vazgeçtim ya bunu.

Asus ROG Zephyrus G16 GU603ZU-N3021 Notebook

Alacağım ya da MSI Katana 17 B13VEK-1035XTR alacağım. Help me pls :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hafif ve şık bir cihaz istiyorsanız Zephyrus alınabilir fakat Katana gibi bir cihaza hele 4050 ile o fiyat verilmez. Cihazın ağırlığı sizin için önemli mi?

Hafif ve şık bir cihaz istiyorsanız Zephyrus alınabilir fakat Katana gibi bir cihaza hele 4050 ile o fiyat verilmez. Cihazın ağırlığı sizin için önemli mi?
Hayır hayır ağırlığı çokta önemli değil açıkcası. Zaten ne kadar ağır olabilir ki :) Lakin Katana için o şekilde düşünmene şaşırdım çünkü belirttiğim iki farklı laptop ile aralarında çok bir fark yok. Katana hakkında daha detaylı bilgiye sahipsiniz sanırım ?

Hayır hayır ağırlığı çok da önemli değil açıkçası. Zaten ne kadar ağır olabilir ki :) Lakin Katana için o şekilde düşünmene şaşırdım çünkü belirttiğim iki farklı laptop ile aralarında çok bir fark yok. Katana hakkında daha detaylı bilgiye sahipsiniz sanırım?

Ikisi hakkında da bilgiye sahibim, Zephyrus daha kaliteli ve tasinabilirlik odaklı bir model genel olarak. Ağırlık önemli değilse bunu öneririm.

Ikisi hakkında da bilgiye sahibim, Zephyrus daha kaliteli ve tasinabilirlik odaklı bir model genel olarak. Ağırlık önemli değilse bunu öneririm.

Önerilerin için teşekkür ediyorum fakat bunları düşünmüyorum doğrusu. Marka takıntısı olan biri olunca malesef :( Bana Zephyrus veya Katana gibi 50.000₺ yi aşmayacak önereceğin başka marka model laptopun var mı ? :) Eğer yoksa dediğin gibi Zephyrus alacağım sanırım.

Marka değil de model önemli fakat karar sizin gene tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı