Android Cihazlarda iTunes Kullanma

TonyRogers

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir şeyin imkanı var mı acaba? Varsa eğer tablet film izlemeyi çok isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olarak mümkün değil. iTunes, Apple cihazları destekler sadece. Ancak amacınız düz film atmak ise neden direkt cihaza dosyayı atmıyorsunuz?

USB ile bağlanınca dosyalar paylaşılsın mı/bilgisayara güvenilsin mi tarzında bir soru çıkacak. Ona izin verirseniz cihazın içine film dahil olmak üzere dosya atabilirsiniz.

Resmi olarak mümkün değil. iTunes, Apple cihazları destekler sadece. Ancak amacınız düz film atmak ise neden direkt cihaza dosyayı atmıyorsunuz?

USB ile bağlanınca dosyalar paylaşılsın mı/bilgisayara güvenilsin mi tarzında bir soru çıkacak. Ona izin verirseniz cihazın içine film dahil olmak üzere dosya atabilirsiniz.
Nasıl yani anlamadım?

iTunes'ı Windows'da kullanıyorum hocam burada ufak bir bilgi hatası var.

iTunes'ı Windows'da kullanıyorum hocam burada ufak bir bilgi hatası var.
Eğer bir hatam varsa özür dilerim. Ancak bu bilgi hatası tam olarak nerede hocam? iTunes halihazırda zaten Windows'da kullanılabiliyor, bunda sorun yok.

Benim bahsettiğim 3. parti uygulamalar harici iTunes'a Android cihaz gösteremiyorsunuz, okumuyor diye biliyorum.

Nasıl yani anlamadım?
Şimdi hocam sizin amacınız tablete film atmak mı? Adım adım ilerleyelim, yardımcı olurum sorun yok.

Eğer bir hatam varsa özür dilerim. Ancak bu bilgi hatası tam olarak nerede hocam? iTunes halihazırda zaten Windows'da kullanılabiliyor, bunda sorun yok.

Benim bahsettiğim 3. parti uygulamalar harici iTunes'a Android cihaz gösteremiyorsunuz, okumuyor diye biliyorum.

Şimdi hocam sizin amacınız tablete film atmak mı? Adım adım ilerleyelim, yardımcı olurum sorun yok.
Şuan zaten bilgisayarımda iTunes var. Hesabımdaki filmleri tabletimden izlemek istiyorum sadece.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Son düzenleme:

Hocam iTunes, Apple cihazları destekler sadece demişsiniz de onun için yazmıştım.

Şuan zaten bilgisayarımda iTunes var. Hesabımdaki filmleri tabletimden izlemek istiyorum sadece.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Geç geldiğim için kusura bakmayın, dediğim gibi resmi olarak mümkün değil. 3. taraf uygulamalar var ancak denemediğim için onlar hakkında bir şey diyemeyeceğim.

Ben direkt filmi .mp4 olarak atmaya çalışıyorsunuz sanıyordum, kusura bakmayın.

Hocam iTunes, Apple cihazları destekler sadece demişsiniz de onun için yazmıştım.
Biraz yanlış anlatmışım. Apple cihazları destekler derken anlatmaya çalıştığım şey iTunes'da sadece iPhone, iPad gibi Apple ürünlerini kontrol etmemizdi. Yoksa evet, Windows desteği var. Pardon :)

Yeni konular

Geri
Yukarı