Android cihazlarda senkronizasyon yapma ve bu verileri geri kullanma

duman

Kilopat
Yer
Mars
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Uzun yıllar Apple'a ait cihazlar kullandıktan sonra Android cihazlarıda kullanmaya başladım (G3 aldım.). Fakat Apple'den sonra senkronizasyon işlemleri bana biraz karışık geldi. Çözdüğümü düşünürken, telefon bozuldu ve servisten yeni geleni alıp telefonu kurdum fakat oyun içi hiçbir veri kaydedilmemişti sadece oyunları sıfırdan kurmuştu. Şuan son Apple cihazı olan İpod Touch 5'imi de satmayı düşünüyorum fakat bazı oyunları Android'e geçirmeye korkuyorum ( Clash Of Clans gibi.). Android'de bu işlemi en doğru şekilde nasıl yapabilirim veya şu yöntem Android için daha iyi diyeniniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
Not: Telefon bozulmadan önce senkronizasyon işlemlerinin açık olduğundan emin olmakla birlikte, birkaç kerede kontrol ettim sorunsuz bir biçimde yapıyor gözüküyordu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı