Android CPU ve GPU kullanımını gösteren uygulama

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Telefonum GM5 Plus ve Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahibim. Oyun içi GPU ve CPU kullanımını gösteren program var mıdır? Ben bulamadım nedense.

Geliştirici seçeneklerini incelerseniz dediğiniz özelliğe çok benzeyen bir fonksiyon var.

Screenshot_2018-12-07-08-56-57-387.jpeg

Derleme numarasına 10 kere basarak geliştirici seçeneklerini etkinleştirebilirsiniz. Genelde telefon hakkında isimli girdide bulunur.

Son düzenleme:
Öncelikle yardıminiz için teşekkür ederim. Geliştirici seçeneklerini biliyorum ancak orda bulamadım başka telefonlarda olmasına rağmen kendi telefonumda yok.

Android İşletim Sistemi kullanan bütün telefonlarda var ancak fabrika ayarlarında gizli olarak gelmekte bu fonksiyon , ilk önce onu aktifleştirmeniz gerekiyor. Genelde "telefon hakkında" adlı ayarlar sekmesinin içinde olur derleme sürüm numarası ona 10 kere basarak geliştirici seçeneklerini aktifleştirebilirsiniz.

illaki 3. parti yazılımı arıyorsanız o konuda çok bir bilgim yok maalesef. İyi günler.

Arkadaşlar geliştirici seçeneğini biliyorum dedim açtım ancak oradan olmuyor bütün ayarları açtım gene çıkmadı program soruyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı