Android Firmware versiyonunu nasıl değiştirilir ?

KaanMert

Hectopat
Yer
İstanbul
İyi akşamlar arkadaşlar. Arkadaşımın telefonunda (Galaxy S3) Firmware versiyonu Kenya diye gözüküyor ve Kenya ya da 4.1.2 güncellemesi yeni geldi. Malum Türkiye ye 4.3 geldi bizde bundan faydalanmak istiyoruz fakat olmuyor. Nasıl yapabiliriz? Bir bilen vardır inşallah.

Kardeşim sammobile.com'dan tüm Samgun akıllı telefonların android versiyonlarını bulabilirsin... Samsung Galaxy S3 (GT-I9300)'ün orjinal ROM linki: Firmwares | SamMobile
En üstteki en son versiyondur!

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim. Bir şey diyeceğim. Buradan indirdim fakat arkadaşımın telefonun IMEI si farklıymış. IMEI de değişecek mi ?
Değişir diye biliyorum kardeşim. İndirdiğin Android versiyonunu Odin ile telefona kurmayı biliyor musun?

Abi kurdum ben ama IMEI değişmedi malesef. Yine Kenya nın AFR versiyonlu 4.3 olan yazılımını kullanıyorum. Ne yapabilirim de ben bu TUR (Türkiye) versiyonuna geçebilirim ? Çünkü arama da yapamıyoruz.

Abi kurdum ben ama IMEI değişmedi malesef. Yine Kenya nın AFR versiyonlu 4.3 olan yazılımını kullanıyorum. Ne yapabilirim de ben bu TUR (Türkiye) versiyonuna geçebilirim ? Çünkü arama da yapamıyoruz.
Kardeşim nasıl kurdun? Anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı