Çözüldü Android format sonrası internete bağlanmama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Schwesty_

Hectopat
Telefonumu yavaşladığı için sıfırlama ihtiyacı duydum. Sıfırladıktan sonra "kablosuz ağ seçin" kısmından internetime bağlandım. Ancak ileri deyip "bağlantı kontrol ediliyor" kısmında 1 dk boyunca bağlanmaya çalışıyor. Sonrasında ise '"İnternet'e bağlanılamadı" hatası alıyorum. 10-15 kez tekrarladım ancak sonuç hep aynı. İnternet paketim de kalmadığı için mobil veriden de halledemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

İyi bayramlar.

Çözüm
Oncelikle telefonda kullandiginiz Gmail adresini ve sifrenizi hatirlamaniz mecburiyetinde olmaniz durumunda telefona tus kombinasyonu ile Hard Reset atmanizi oneririm.

Sorun telefonumda değil, internetimdeymiş. Başka bir modemden bağlanıp çözdüm ama cevabınız için de teşekkürler.
Telefonumu yavaşladığı için sıfırlama ihtiyacı duydum. Sıfırladıktan sonra "kablosuz ağ seçin" kısmından internetime bağlandım. Ancak ileri deyip "bağlantı kontrol ediliyor" kısmında 1 dk boyunca bağlanmaya çalışıyor. Sonrasında ise '"İnternet'e bağlanılamadı" hatası alıyorum. 10-15 kez tekrarladım ancak sonuç hep aynı. İnternet paketim de kalmadığı için mobil veriden de halledemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

İyi bayramlar.
Oncelikle telefonda kullandiginiz gmail adresini ve sifrenizi hatirlamaniz mecburiyetinde olmaniz durumunda telefona Tus kombinasyonu ile Hard Reset Atmanizi oneririm..

Oncelikle telefonda kullandiginiz gmail adresini ve sifrenizi hatirlamaniz mecburiyetinde olmaniz durumunda telefona Tus kombinasyonu ile Hard Reset Atmanizi oneririm..
benimde oldu aynı sorun ama acılmıyor
telefonu sabah sıfırlamıştım açıldı ama baglantı kontrol ediliyor yazıyor gerisi yok fakat gelen aramalara cevap verebiliyorum yardım edermisiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı