Android İçin Online FPS Oyun Tavsiyesi

Mobil oyunları sevmem ama zaten siz tüm güzel sayılabilecek (en azından diğerlerinden iyi olan) tüm oyunları saymışsınız bile. PSP emülatör kurup PSP oyunları deneyebilirsin, ama online değil.

Mobil oyunları sevmem ama zaten siz tüm güzel sayılabilecek (en azından diğerlerinden iyi olan) tüm oyunları saymışsınız bile. PSP emülatör kurup PSP oyunları deneyebilirsin, ama online değil.
PSP'de FPS oynamak zulüm, kesinlikle keyif vermiyor.
(Emülator için de geçerli. Üçgen, kare, yuvarlak ve çarpı ile hedef almak gerekiyor.)

Gang War Mafia biraz point blank gibi hoşuma gitmedi başka tavsiyen var mı?
Bu arada Gang War Mafia dan harita çalmış zula. Gemi haritası galiba aynısı.
İkisi de CoD: Modern Warfare da girdiğimiz geminin benzeri galiba, (ben öyle biliyorum) Zaten biraz map havuzunu incelersen Assalutta eklenmişti.

Dostum yazdığım halde critical ops ve istemediğimi söylediğim halde PUBG Mobile ve yazılara bakmadan CoD Mobile yazmışsın. Aynı zamanda dead trigger Online değil.

Küfür mü edelim sana? Kardeşim bir oyun ya Online olur ya offline. Birsürü oyun yazmışsın. Bunları oynamayacaksan ve offline da istemiyorsan biz sana oyun mu üretelim. Kimse bu oyunlar dışında Online oyun oynamıyor çünkü başka oyun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küfür mü edelim sana? Kardeşim bir oyun ya Online olur ya offline. Birsürü oyun yazmışsın. Bunları oynamayacaksan ve offline da istemiyorsan biz sana oyun mu üretelim. Kimse bu oyunlar dışında Online oyun oynamıyor çünkü başka oyun yok!

Adam benim oynadığım oyunların aynısını yazmış tepkimi tabii ki ifade edeceğim bu sana kalmamış!
Offline mi Online mi? Derken ne kastettin? Zaten Online oyun arıyorum. Başta yazdıklarım oynadıklarım, oynamak istemediklerim değil! Başka oyun yok diye bir şey yok, binlerce oyun var!

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı