Android için temizlik programı önerisi

Ek uygulama kullanmanızı önermem. Telefonda ufak bir gezinti yaparak kullanmadığınız uygulama, resim, video, belge gibi ögeleri temizleyin.

Ben böyle bir konu açtığımı unutmuştum:) ek olarak dosya yöneticiyle ilgili sorunum yok files kullanmama gerek yok. Sadece hafızadan dolayı sıkıntım vardı hala var gerçi uyum sağlamaya çalışıyorum. Telefon gayet iyi 5 yılı geçti ama keşke 32 GB hafızası olsaydı daha iyi olurdu.

Ben böyle bir konu açtığımı unutmuştum:) ek olarak dosya yöneticiyle ilgili sorunum yok files kullanmama gerek yok. Sadece hafızadan dolayı sıkıntım vardı hala var gerçi uyum sağlamaya çalışıyorum. Telefon gayet iyi 5 yılı geçti ama keşke 32 GB hafızası olsaydı daha iyi olurdu.

SD kart alıp resimlerinizi ona aktarabilirsiniz.

SD kart alıp resimlerinizi ona aktarabilirsiniz.

Sanırım siz tam anlamadınız. 32 GB SD kart telefonu aldığımdan beri takılı benim bu tarz sorunum olsaydı zaten bu konudan yakınmazdım yeni bir hafıza kartı alıp. Yakındığım konu telefonun kendi hafızası. Bu Huawei'lerde böyle bir sorun var maalesef tam anlamıyla kullanılamıyor hafıza kartı. Bootloader kilidini kaldırıp çeşitli işlemler sonucunda hafızalar birleştirilebiliyormuş. Bunu da öğrendiğim zaman iş işten geçmişti. Bende başka çarem olmadığı için bu şekilde idare ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı