Android için ücretsiz antivirüs önerisi

Merhaba Sosyal,
Yaklaşık 2 yıldır telefonumda antivirüs olarak Avast kullanıyorum. Avast sizce yeterli mi yoksa başka bir program mı kullanmalıyım?
Program ücretsiz olmalı.

Avastı bilemem ama kaspersky ı iyi dediklerini hatırlıyorum. Daha iyi bilen birisi yardımcı olur şimdi tabi

Yapay Zeka'ya sordum.
Cevabı da şu: ( Kaynak: ChatGPT )
  1. Avast Antivirus: Avast, uzun süredir popüler bir antivirüs çözümüdür. Android cihazlar için sunduğu ücretsiz sürümü oldukça etkilidir ve temel antivirüs koruması, web koruması ve anti-hırsızlık özelliklerini içerir.
  2. AVG Antivirus: AVG, güvenilir bir antivirüs programıdır ve Android cihazlar için ücretsiz bir sürümü bulunmaktadır. Temel virüs taraması, kötü amaçlı yazılım engelleme ve Wi-Fi ağı güvenliği gibi özellikleri içerir.
  3. Bitdefender Antivirus Free: Bitdefender, bilgisayarlar için tanınmış bir antivirüs programıdır ve Android cihazlar için ücretsiz bir sürümü bulunmaktadır. Hafif bir yapıya sahip olan Bitdefender Antivirus Free, otomatik tarama, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve web koruması gibi temel özellikler sunar.
  4. Avira Antivirus: Avira, güçlü bir antivirüs çözümüdür ve Android cihazlar için ücretsiz bir sürümü bulunmaktadır. Avira Antivirus, zararlı yazılımlara karşı koruma, kimlik hırsızlığına karşı koruma ve hırsızlık koruması gibi özellikleri içerir.
Bu listedeki programlar 2023 yılında ücretsiz antivirüs çözümleri olarak popüler olabilir, ancak tercihlerinize, ihtiyaçlarınıza ve güncel piyasa koşullarına bağlı olarak başka seçenekler de bulunabilir. Google Play Store'da kullanıcı değerlendirmelerini ve indirme sayılarını inceleyerek daha fazla bilgi edinebilir ve kendiniz için en uygun antivirüs programını seçebilirsiniz.
Yapay zeka çok iyi araştırma yapmış, Maşallah. 🥰

Merhaba Sosyal,
Yaklaşık 2 yıldır telefonumda antivirüs olarak Avast kullanıyorum. Avast sizce yeterli mi yoksa başka bir program mı kullanmalıyım?
Program ücretsiz olmalı.
Mobil cihazlarda antivirüs kullanılmasını önermem şahsen, ücretsizse özellikle asla. Onun yerine telefona yük bindirmeyen sağduyu adlı özelliğinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca avast şu ana kadar kaç tehdit yakaladı, bilgi verebilir misiniz?

Geri
Yukarı