Android İçin Uygulama Önerileri

Haberbatur

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İlk kez akıllı telefon kullanıyorum. Tuşlu telefondan Samsung S7 serisine upgrade oldum. ;) Alışmam gereken bazı durumlar var anlayacağınız. Öncelikle bilgisayar gibi olduğundan bir virüs programı kullanmalı mıyım? Kullanmam gerekiyorsa hangi program? Bunun dışında olmazsa olmaz android uygulamaları hakkında da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs programı kullanmayın hiç bir işe yaramaz, android linux tabanlı bir işletim sistemi, virüs yok sadece fazla reklam içeren ve haddinden fazla erişim isteyebilen uygulamalar var bunlara da o programların bir faydası yok. Uygulama indirirken play store'u kullanırsanız ve indirmeden önce yorumlara bakarsanız hiç bir problemle karşılaşmazsınız. Pil ömrünü uzatıcı, RAM'i boşaltan, çöp dosyaları temizleyici vs. Uygulamaları da kurmayın. Haftada 1 veya ayda 1 Samsungun kendi smart manager programı üzerinden önbellekleri, rami temizleyebilir pil optimizasyonunu yapabilirsiniz.

Ben ofis uygulaması olarak WPS Office tavsiye ederim.
Pdf okuyucu için adobe acrobat reader.
Dosya yöneticisi ve aynı zamanda sıkıştırılmış dosya oluşturmak/açmak için es dosya yöneticisi.
Galeri programı olarak quickpic çok hızlı ve kullanışlı.
Navigasyon için yandex navigasyon.
Ana ekran da notlarınızı saklamak yapılacaklar listesi oluşturmak için color note.
Fotoğraf düzenlemek için picsay pro.
Fotolarda İnsan yüzü düzenlemek için facetune.
Çizim yapmak için autodesk sketchbook.
Sade arayüzlü ve şarj tüketmeyen takvim widgetı için month calendar widget ve eki olan MCW Clendar events.
Bilimsel hesap makinesi için hd calculator pro.
Saat, hava durumu, haberler, bildirimler vs. Widgetı için chronus.
Güç tuşuna basmadan ekran üzerindeki bir ikon ile tuş kilidi yapmak için lockscreen.
Telefonunuz hakkındaki bilgiler için phone info samsung.
Sade ve hızlı bir başlatıcı için nova launcher.
Belge ve dosyaların taranmış gibi fotoğrafını çekmek için camscanner.
Ve kullandığınız bankanın mobil şube uygulamasını kurabilirsiniz.

Ben bunları kullanıyorum, ama s7'nin kendi ön yüklü gelen uygulamaları bunların çoğunun yaptığı işi en hızlı şekilde yapıyordur. Eğer eksik olan veya arayüzünü sevmediğiniz bir şey varsa bunları kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı