Android Telefon İçin Oyun Önerileri

@advısory Biraz mantığınızı kullansanız iyi olacak. Mesaj yazmak için yazıyormuşum gibi davranamazsınız. Biri benim oyundaki adımı önceden mi sordu? Birinin sormadığı bir şeyi ben neden önceden yazıyım? Üzgünüm, ben geleceği göremiyorum. Az ve öz konuşmayan ben miyim? Önce konudaki tüm mesajları okuyun, sonra bir şey yazın.
Ne ağladın be kardeşim.. Alt tarafı ''sadece paylaştığın resim'' den birşey anlaşılmadı dedim, kendi kendine senaryo yazıp oynadın. İstediğin kadar mesaj yaz beni ilgilendirmez.

Senaryo falan yok her şey ortada zaten. Sadece siz işinize gelen tarafı görüyorsunuz. Sizi ilgilendirmiyor olabilir ama beni ilgilendiriyor. Kusura bakmayın ama konudaki 2-3 mesajı bile okumayıp bana yazdığınız mantıksız şeylere sessiz kalmam. Yazdıklarınızın konuyla alakalı olmaması da başka bir durum. Neyse, bundan sonra bu konuda yazdıklarınıza bir şey yazmayacağım. Çünkü onları bile okuduğunuza şüpheliyim.

Ne ağladın be kardeşim.. Alt tarafı ''sadece paylaştığın resim'' den birşey anlaşılmadı dedim, kendi kendine senaryo yazıp oynadın. İstediğin kadar mesaj yaz beni ilgilendirmez.
Asıl senin yazdığın mesajın konu ile ilgi alakası yok. Gelmiş burada senaryo yazdın falan diyorsun, inan senin yaptığın kadar boş kelimeler sarf edilmedi burada. Konunun dışına çıkma. o_O

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı