Android işletim sistemini sildim nasıl geri yükleyebilirim ?

Yazdığımı bir daha okursan: 11W29'dan sonra geldiğine göre... sen araştırmadan bulaşmışsın bu işe.

Yapabilirsen Dünya'da bir ilki gerçekleştireceksin, yapamazsan - ki şu ana kadar uğraşan adamların yol yordamlarını gördükten sonra yapabileceğine ihtimal vermiyorum elindeki bilgi, tecrübe ve aletlerle, daha vakit kaybetmeden yetkili servise götürüp paşa paşa parasını vererek halletmen gerekecek.

Sanırım bu konu ve diğer başlıkta açılan konular artık kilitlenebilir.

Sony Xperia gibi bir telefona Cyanogenmod Rom kurmani tavsiye etmem. Çünkü bu gibi Custom romlarda sarj sorunu var. Ayrıca stock romda olan bir çok özellik yok. Odin ile tekrar Stpck yazılım yüklemesi yap.

- - - Güncellendi - - -

Sony Xperia gibi bir telefona Cyanogenmod Rom kurmani tavsiye etmem. Çünkü bu gibi Custom romlarda sarj sorunu var. Ayrıca stock romda olan bir çok özellik yok. Odin ile tekrar Stpck yazılım yüklemesi yap. Zaten Cyanogenmod Romlar Üreticiler tarafından mahrum edilmiş yükseltme yapılmamış cihazlar icin. ( Galaxy W HTC Desire )

Arkadaşlar FlashTool_0.2.9.1 adlı program ile .ftf uzantılı romu yükledim şuan herşey ilk alındıgı gün ki gibi.Teşekkürler ;)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı