Android Kamera Bozuldu Şakası

Hexa Force

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-8100 | RX6600XT Speedster Qick 308 8GB | Kingston Fury Beast 2x8GB RAM | 1TB HDD + 120GB SSD | G102 | B930 | DFGT | H2002P | ACER SWIFT 1 | MSI CREATOR Z17
Arkadaşlar selam.
Arkadaşım telefonunu bende unuttu ve gitti. Yarın gelip alırım dediği için bende bunun üşengeçliğine karşı bir şaka yapmaya karar verdim.
Telefonu ROOT'lu bir Android. Kamerası ile çok övünüyor. Bende kamerası üzerinden şaka yapacağım.

Hayalim şu:
Telefona bir uygulama bulup bozuk bir görsel yükleyip kameranın o görseli görmesini sağlamak istiyorum. Yani Whatsapp girdiği zaman kameraya bassa bile o çıkacak, Instagram'da aynı şekil kameraya girdiğinde o görsel çıkacak, kendi kamera yazılımında bile çıkacak tarzda bir şaka düşünüyorum.

Bunun uygulaması var mı ya da yapılışının teknik bir adı var mı araştırıp bakayım. Şimdiden herkese teşekkürler.

Arkadaşlar selam.
Arkadaşım telefonunu bende unuttu ve gitti. Yarın gelip alırım dediği için bende bunun üşengeçliğine karşı bir şaka yapmaya karar verdim.
Telefonu ROOT'lu bir Android. Kamerası ile çok övünüyor. Bende kamerası üzerinden şaka yapacağım.

Hayalim şu:
Telefona bir uygulama bulup bozuk bir görsel yükleyip kameranın o görseli görmesini sağlamak istiyorum. Yani Whatsapp girdiği zaman kameraya bassa bile o çıkacak, Instagram'da aynı şekil kameraya girdiğinde o görsel çıkacak, kendi kamera yazılımında bile çıkacak tarzda bir şaka düşünüyorum.

Bunun uygulaması var mı ya da yapılışının teknik bir adı var mı araştırıp bakayım. Şimdiden herkese teşekkürler.

Bu yaratıcılık üretimde kullanılsa ülke kalkınır. 🤣

Rootlu olduğuna göre hiç uğraşma ve kamera uygulamasını sil. O telefonda her fotoğraf çekinmek istediğinde bu hatasını hatırlar.
O kadar gaddar olmak istemiyorum. Garip bir bozuk fotoğraf ile açılsın o kamera yeter uygulama yok mu bunun için hiç mi düşünmemiş kimse ya da yararlı olsun diye kimse hiç mi üretmemiş...
Telefonumu bozmuşsun öde diye tutturursa?😀
Ağlar evine yollar söylerim ben yaptım diye 1 günde öyle uğraşır.
Telefonumu bozmuşsun öde diye tutturursa?😀
Ağlar evine yollar söylerim ben yaptım diye 1 günde öyle uğraşır.

O kadar gaddar olmak istemiyorum. Garip bir bozuk fotoğraf ile açılsın o kamera yeter uygulama yok mu bunun için hiç mi düşünmemiş kimse ya da yararlı olsun diye kimse hiç mi üretmemiş...
Böyle bir uygulama geliştirmek için telefon üzerinde bulunan kamera uygulamasıyla oynamanız gerekiyor. Bu çok zor ve uğraştırıcı. Hiç kimse yılda 1 en fazla 2 kişi kullansın diye bununla uğraşmaz. Bu uygulama yerine kamerayı sildikten sonra nasıl yükleyebileceğinizi bulmaya çalışmak daha mantıklı olur.

Kamera artık yok. Instagram üzerinden çekip kaydeder artık.

Geri
Yukarı