Xperia Z2 Kamera bozuldu

Cano8711

Hectopat
Daha fazla  
Hem ön hem de arka kameramı çalıştıramıyorum. ''Unfortunately, camera has stopped'' yazısı çıkıyor ne ön ne arka tarafı çalıştırmayı başaramadım. Üsküdar'da Sony bayisine felan gidip tamir ettirmek istesem acaba kaç TL gibi bir fiyat isterler ?

Ek olarak, yandaki şarj ve SIM Card bloğunun kapağı söküldü, ekstra bir kapak takarlar mı ?

En az 200 TL isterler ama Sony bayisi yapamaz servis yapar, kapaklar zaten elle sokulabiliyor diye biliyorum. İnternette çok ucuz fiyatlara kapak alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu fırlatmadı isen iki kameranın birden bozulması anlamsız. Kafanıza göre kamera alıp takmaya çalışmayın. Öncelikle cihazı yazılımsal olarak sıfırlayın.
Telefonu fırlatmadım fakat Instagram'da fotoğraf yollamaya çalışırken birden görüntü kesildi ve bir daha kamerayı kullanamadım. Cihazı yazılımsal olarak sıfırlamayı nasıl yapacağım ? Söyleyebilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı