Android Kumanda Uygulaması

Cefopat

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Hurdacı :-)
Herkese iyi akşamlar.

Android kumanda isimli bir uygulama var mi, varsa ismini verebilir misiniz?

Okulda arkadaşım televizyonu kapatıyordu telefonla :)

Saygilarimla.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş abi yanlış biliyorsun, bu uygulama hiç bir yerde yok çalışmaz. Ben kullanıyorum bende var, ama sadece Samsung galaxy s4 ve s5 var bu özellik. Uygulamanın adı watchon ve hiçbir yerden indiremezsin, telefona ait özellik bu dostum. Sadece TV'de değil TV, Klima, Radyo, Uydu yani kısacası kumanda olan her şey. Ben bu uygulama sayesinde media markt gibi mağazalarda Cinemaximum gibi yerlerde tv'leri kapattım çok eğlenceli :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretli bir uygulama vardı geçen markette. O uygulama, uyumlu telefonlar için evrensel bir kumanda idi. Tabii ki telefonda IR olması şart. Mesela bende Galaxy Ace var, çalışmadı.

Alternatif olarak TV ile telefon aynı kablosuz ağa bağlı ise çalışıyor bu özellik.

LG G2 tarzı bir telefonu elinize aldığınızda ön-üst tarafında bir verici olduğunu fark edersiniz.
Bu bir donanımdır. Ve Romote uygulamalarını indirirseniz bu donanıma hayat vermiş olursunuz.
Olmayan donanımı çalıştıramazsınız :) Telefonun o sinyali yollayabilmesi, kaydedilecek sinyalleri tanıyabilmesi için yazılımdan önce bir donanıma ihtiyacı vardır.

Her gün okul çıkışı kullandığım bir uygulamadır. Bunun tadını çıkaramayacak olduğun için inan ki üzülmelisin.
İnanılmaz zevkli oluyor.

Programlama derslerinde, sıkılınca projeksiyonu kapatma yetkisine sahip oluyorsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı