Android kurulu bilgisayarda Fortnite çalışır mı?

MuhammedAliDmrc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi bilgisayarıma Android kuracağım ve Fortnite oynayacağım gibi bir düşünce var aklımda. Acaba bilgisayara kurduğum zaman Fortnite destekler mi?

Pratikte evet ama Fortnite Android de epey optimizasyon sorunlu keza PC dede öyle.

Benim bilgisayarım normalde PC için yapılan Fortnite'ı kaldırmıyor ama telefondaki grafikler rezalet olduğu için ve benim PC de Android de hızlı çalışacağı için oynayabilirim diye düşünüyorum sadece Epic Games'in destekleyip desteklemediği telefonlar var işte benim bilgisayar destekler mi onu anlatmaya çalışıyorum.

Benim bilgisayarım normalde PC için yapılan Fortnite'ı kaldırmıyor ama telefondaki grafikler rezalet olduğu için ve benim PC de Android de hızlı çalışacağı için oynayabilirim diye düşünüyorum sadece Epic Games'in destekleyip desteklemediği telefonlar var işte benim bilgisayar destekler mi onu anlatmaya çalışıyorum.

Oyun açılır ama sisteminizi bilmediğimden ötürü performansı hakkında net bir bilgi söyleyemem emülatör de oyunları PC donanımınızın S20 ayarında oynatıyor diye varsayalım oyuna Config atmanız gerekebilir dediğim gibi optimizasyon anlamında rezalet.

Oyun açılır ama sisteminizi bilmediğimden ötürü performansı hakkında net bir bilgi söyleyemem emülatör de oyunları PC donanımınız S20 ayarında oynatıyor diye varsayalım oyuna Config atmanız gerekebilir dediğim gibi optimizasyon anlamında rezalet.

Kesin açılır mı ona göre Dual boot yapacağım.

PC özelliklerinizi belirtmediğiniz için kesin bilgi veremiyorum ama emülatör de Fortnite oynamak bana kalırsa pek sağlıklı bir deneyim sunmaz.

Hocam RX 460 Q9550 4 GB RAM

PC özelliklerinizi belirtmediğiniz için kesin bilgi veremiyorum ama emülatör de Fortnite oynamak bana kalırsa pek sağlıklı bir deneyim sunmaz.

Hocam emulatörde değil direk Android'i PC'ye kuracağım

Geri
Yukarı