Rehber Kaldırmayan bilgisayarda ücretsiz Fortnite oynama

ERTZENN

Centipat
Öncelikle herkese merhaba. Bu rehberde kaldırmayan bilgisayarlarda Fortnite oynamayı öğreticem. Normalde GeForce NOW Xbox Cloud Boosteroid vs. bulut oyun platformlarına para vererek oynuyorduk. Fakat şimdi ücretsiz bir şekilde istediğiniz gaman oynayabileceğiniz bir yöntem göstereceğim.

İhtiyaçlar:
Bir adet VPN programı (ben planet VPN kullanıyorum)
Bir adet gamepad (gamepadsiz oynamanın yolunu göstereceğim)
Bir adet Microsoft hesabı.

İlk adım: VPN indirmek planet VPN'nin kendi sitesinden indirebilirsiniz ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve şikayetçi değilim.

İkinci adım: xCloud sitesine gitmek ilk olarak VPN'yi açıp Almanya'ya bağlanıp bu adrese gitmek Xbox Cloud Gaming (Beta) auf Xbox.com

Üçüncü adım: Hesaba giriş yapmak sağ üstteki yeşil butona tıklayıp hesabınızı girin.

Dördüncü adım: Gamepadı bağlamak eğer gamepadınız varsa bağladıysanız sizin için bu adım bitti fakat eğer gamepadınız yoksa tarayıcınıza Keyboard & Mouse for Xbox xCloud bu eklentiyi eklemelsiniz.

Beşinci adım: keyboard & mouse for Xbox xCloud hesap açıp giriş yapma eklentiyi sabitleyip bir kere tıklayın. Ardından start Free'ye tıklayıp e postanızı girin sonrasında e postanızdan kaydı oyaylayın.

(Opsiyonel) Altıncı adım:keyboard & mouse for Xbox xCloud tuş ayarlaması eklentiye bir kere tıklayın ardından aşağıda edit kısmına tıklayıp düzenleyin.

yedinci (son) adım: Oyuna girmek normalde oynamak için Ultimate aboneliği gerekir fakat bu sefer oynamak butonuna tıklarsanız Ultimate aboneliği istemeyecek. Oyuna girerken VPN'yi kapatın çünkü internet hızınız düşerse alacağınız keyif de düşer. :)

İşte rehber buraya kadardı umarım faydalanmışsınızdır. Herkese iyi günler.

Geri
Yukarı