Android oyunların grafiklerini düşürmek

Ayılar_Kralı

Hectopat
Telefondaki oyunların grafiklerini düşürecek veya oyunların kasmamasını sağlayacak bir uygulama biliyor musunuz? Telefonum eski olduğundan bazı oyunlar çok sık donuyor ve oynanmıyor. Oyunun içinden de bir şey yapamıyorum. Google playdeki GFX araçları da bir işe yaramıyor. Yardım edebilir misiniz?

Telefondaki oyunların grafiklerini düşürecek veya oyunların kasmamasını sağlayacak bir uygulama biliyor musunuz? Telefonum eski olduğundan bazı oyunlar çok sık donuyor ve oynanmıyor. Oyunun içinden de bir şey yapamıyorum. Google playdeki GFX araçları da bir işe yaramıyor. Yardım edebilir misiniz?
Samsung model telefon kullanıyorsan Game Launcher ile oyun ayarlarını düşüre bilirsin.

Galaxy Store'da Game Tuner diye bir yazılım bulabiliyorsan, yani uyumluysa, Game Launcher'dan daha iyi çalıştığını söyleyebilirim. Çözünürlük ölçeği ayarlama konusunda işini iyi yapıyor.

Galaxy Store'da Game Tuner diye bir yazılım bulabiliyorsan, yani uyumluysa, Game Launcher'dan daha iyi çalıştığını söyleyebilirim. Çözünürlük ölçeği ayarlama konusunda işini iyi yapıyor.
Uyumlu değil ama apk olarak kurabiliyorum. Ve bu sorun çıkıyor. Screenshot_20191222-211554.png. Oyunlar olduğu halde hicbiri görünmüyor.
APK olarak internetten indireceksin.
Indirdim ama ne yapmam gerekiyor ? Uygulamanın hiç ayarı yok bir şeyi yok. Eski sürüm galiba. Yeni sürümde girmeye çalıştığımda durduruldu diyor, hiç giremiyorum.

Eskiden bu konuda pek cok uygulama vardi. 2013-2016 arasi. Mesela GLTools bunlardan biriydi. Hala calisiyorlar ise eskiden ise yariyordu. 1 core 1GHz islemci ve 298Mb RAM ile Asphalt 8 oynuyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı