Android P10 Stock ROM

ghostnet

Kilopat
Kolay gelsin;

Arkadaşlar Reeder p10 telefonunu root ettim. Daha sonra telefon kafayı yedi.

Durmadan bazı programların durdurulduğunu söylüyordu. Daha sonra bana onar gibi bir seçenek verdi.

Bastığımda da yeniden başlattı ve kamera dahil hiçbir program çalışmadı. Daha sonra Factory reset ve partitions yaptım. Lakin bu seferde kurulum anında hata verdi. Launcher de hata verdi.

Telefon yazılımsal sıkıntı var. Root attığım için garanti kabul eder mi onu da bilmiyorum. Şu an ne yapmam gerekiyor.

Root yetkisi vermek cihazi garanti dışı bırakır.
Biraz araştırma yapıp size döeneceğim.

Root yetkisi vermek cihazi garanti dışı bırakır.
Biraz araştırma yapıp size döneceğim.

Biliyorum da. Şu an root'lu değil. Anladığım reset attığımda yüklenen apk'lar silinmiş.

Stock Rom'unu bulsam iş çözülecek aslında ama insanlardan çok alan olmadı için internette çok kısıtlı bilgi var. Ne yapmam gerekiyor bulamadım :(

Gerçi Ses kısma + güç bastığımda değişik bir yer çıkıyor. Tam çözemedim durumu.

Hocam şuan için durumunuz vahim gözüküyor forumdan da istenilmiş stock yazılım ama geri dönülmemiş ilerde yayınlanabilir ama tavsiyem reeder yetkilileri ile görüşmeniz.

Her şeyi olduğu gibi yani root ederken bu olayın oluştuğunu söylemesem anlarlar mı?
Hocam teknik servisin eline bakar artık o durum da , ha root kelimesini kullanmak istemiyorsanız recovery modunda kurcalıyordum telefonu geri açtığımda bu sıkıntılar başladı dersiniz ama dediğim gibi teknik servisteki arkadaşın eline bakıyor rootu görmek veya göz ardı etmek

Hocam teknik servisin eline bakar artık o durum da , ha root kelimesini kullanmak istemiyorsanız recovery modunda kurcalıyordum telefonu geri açtığımda bu sıkıntılar başladı dersiniz ama dediğim gibi teknik servisteki arkadaşın eline bakıyor rootu görmek veya göz ardı etmek

Ne yapmamı öneriyorsun şuan?

Acil bir durumunuz yoksa eğer bir müddet daha beklemenizi tavsiye ederim ama zamanınız yoksa acemi kullanıcı gibi davrandığınızı neyi nasıl yaptığını bilmez bir tavırla destek ekibine açıklamanız gerekir eğer inanırlarsa sıkıntısız onlar yazlımı baştan kurup size verir cihazi (temennim o yönde )

Acil bir durumunuz yoksa eğer bir müddet daha beklemenizi tavsiye ederim ama zamanınız yoksa acemi kullanıcı gibi davrandığınızı neyi nasıl yaptığını bilmez bir tavırla destek ekibine açıklamanız gerekir eğer inanırlarsa sıkıntısız onlar yazlımı baştan kurup size verir cihazi (temennim o yönde )

Garanti dışı olsa bile markanın teknik sevisi ücret karşılığında yazılım düzeltmesi yapmazlar mı?

Garanti dışı olsa bile markanın teknik sevisi ücret karşılığında yazılım düzeltmesi yapmazlar mı?
Ücret karşılığı yaparlar büyük ihtimal ben olayı garanti dışı kalmadan yaptırmak olarak anladım kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı