Android Programlama Nereden Öğrenilir?

Temha

Kilopat
Daha fazla  
Android Programlama Dersleri

Bu konuya baktım ama 2013 yılına ait ve günümüzde Android 7 çıktı, 8 konuşuluyor. Ayrıca indirme kısmında şununla karşılaştım:

1.PNG

Kısaca Android programlamayı Technopat kalitesinde öğrenmek istiyorum, amacım oyun programlamak. Android programlama derslerini nereden alabilirim? Türkçe kaynak olsa daha iyi olur ama İngilizce de olsa olur. Not: Java bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerleyen zamanlarda mobil programlama dersi ile ilgili talebe göre resimli sunum veya videolu anlatımlı temelden ileri düzeye doğru akışı olan bir program hazırlamayı düşünüyorum.

İşlerimin bir düzene girene kadar bir süre beklemenizi rica edeceğim.

İlerleyen zamanlarda mobil programlama dersi ile ilgili talebe göre resimli sunum veya videolu anlatımlı temelden ileri düzeye doğru akışı olan bir program hazırlamayı düşünüyorum.

İşlerimin bir düzene girene kadar bir süre beklemenizi rica edeceğim.
Peki hocam. Android için Java bilmek lazım diyorlar. Java bilsek bir şey farkeder mi yoksa direk başlamalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üst düzey olarak uygulama geliştiriyorsanız temel algoritmalardan sonra JAVA'yı bilmeniz gerekir. Fakat basit türde uygulamalar yapmak istiyorsanız JAVA'yı bilmenize gerek yok. Algoritma mantığını kavramanız yeterli olacaktır. Buna uygun da eğitim vereceğim.

Üst düzey olarak uygulama geliştiriyorsanız temel algoritmalardan sonra JAVA'yı bilmeniz gerekir. Fakat basit türde uygulamalar yapmak istiyorsanız JAVA'yı bilmenize gerek yok. Algoritma mantığını kavramanız yeterli olacaktır. Buna uygun da eğitim vereceğim.

Tahmini bu eğitimi ne zaman paylaşırsınız ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı