Android Save dosyaları nerede saklanır?

emprorvader

Centipat
Herkese merhaba, Android cihazlarda Save dosyaları nerede saklanır? War thunder Gold kazanmak için bir uygulamadan sürekli oyun oynayıp görev yapıyorum ve puan kazanıyorum fakat aynı görevi tekrar yaptırmıyor her seferinde yeni kullanıcı istiyor. Telefona format attığımda beni tekrardan yeni kullanıcı olarak algıladı fakat öncesinde kendim bulamadım Save dosyalarını. Nerde saklanıyor bu dosyalar, telden nasıl silerim bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyuna göre değişir. Genelde Android klasörü içinde bulanan OBB adlı klasörü kullanırlar.

Uygulamalardan tüm verileri temizledim, oyunu kaldırdım, obb dosyasını manuel sildim olmadı. Oyunu indirince kaldığım yerden devam ediyorum hesap sadece cihaza bağlı olmasına rağmen. Rise of Kingdoms, Guns of Glory için konuşuyorum
Chrome'u sıfırla ayarlardan ve bir de konuyu biraz aç bir uygulamadan yapıyorsan onu sıfırla.
Uygulamayı sıfırladım fakat chrome ile alakasını anlayamadım

Google Play Oyunlar gibi bir şey olması gerek. Onu kaldırın.(Var olan oyunlarınızın senkronizasyonu da kapanacaktır ve ilerlemeleriniz buluta kaydedilmeyecektir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı