Android Studio Uygulama Yüklenemedi hatası

yazımda belirttiğim gibi Android 5.1 yazıyordu. %85 yazıyordu. o yüzden seçtim ama çalışmadı.
Peki çalışmayan telefonun Android sürümü nedir? 5.1'in altındaysa yüklenmez uygulama. Ayarlar > Telefon Hakkında veya Sistem > Android Sürümü menüsünden kontrol edebilirsiniz.

Peki çalışmayan telefonun Android sürümü nedir? 5.1'in altındaysa yüklenmez uygulama. Ayarlar > Telefon Hakkında veya Sistem > Android Sürümü menüsünden kontrol edebilirsiniz.
8.0.0. Huawei p10 lite. benim telefonum ise Huawei p10 benimkide 8.0.0 fakat bende çalışıyor lite da çalışmıyor. babamın telefonu Asus. onun telefonu daha da eski sürümünü hatırlamıyorum onda da çalışmıyor. kuzenimin telefonunda da test ettim onda da çalışmadı.:(

8.0.0. Huawei p10 lite. benim telefonum ise Huawei p10 benimkide 8.0.0 fakat bende çalışıyor lite da çalışmıyor. babamın telefonu Asus. onun telefonu daha da eski sürümünü hatırlamıyorum onda da çalışmıyor. kuzenimin telefonunda da test ettim onda da çalışmadı.:(
Anladım o zaman sorun API level ile alakalı değil. Apk export işlemini nasıl yaptığınızı açıklar mısınız biraz? Apk sertifikası oluşturdunuz mu (sign apk işlemi)? Eğer bunları da yaptıysanız sorunun çözümünü ne yazık ki bilmiyorum. Zaten android konusunda yeterliliğim yok bildiklerimle yardımcı olmak istedim ama konuyu daha yetkili arkadaşlara bırakıyorum.

Anladım o zaman sorun API level ile alakalı değil. Apk export işlemini nasıl yaptığınızı açıklar mısınız biraz? Apk sertifikası oluşturdunuz mu (sign apk işlemi)? Eğer bunları da yaptıysanız sorunun çözümünü ne yazık ki bilmiyorum. Zaten android konusunda yeterliliğim yok bildiklerimle yardımcı olmak istedim ama konuyu daha yetkili arkadaşlara bırakıyorum.
export işlemini tekrarlayacağım. daha doğru şekilde..
Hocam File > Project Structure altından sol taraftaki module bölümünden app'imi seçip Flavors bölümüne geldiğimde Min Sdk Version 22 ve Target SDK Version API 28: Android 9.0 (Pie) olarak geçiyor. Değiştirmeyi denedim fakat malesef değişmiyorlar. Ne yapabilirim ? Değişmiyordan kastım API 28 den başka birşey yok. Min Sdk Bölümünde ise 22 olarak görünüyor fakat değiştirmek için tıkladığımda API 28 oluyor. @alido @bitwise
Yüklenmemiş olabilir mi diye baktımda. Cidden yüklenmemiş. Şaka gibi elimle tek tek seçip yüklediğim günü hatırlamıyorum nasıl olur. Dell Support programının otomatik olarak pc de yer açma özelliği var acaba bu dosyalarımı sildi ? ne düşünüyorsunuz ? @bitwise @alido

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı