Çözüldü Android - Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emin misiniz ben Zarchiver yükledim etc klasörüne geldiğimde kırmızı oldu silinebilir ama bir şey olur diye korkuyorum bu arada host deil hostapd diye bir dosya var onu mu sileceğiz hepsini mi yoksa içinden bir şey mi sileceğiz lütfen cevap verin bu bana alınan en önemli telefon bir daha almayabilirler lütfen cevap verin
Yanlış program yüklemişsiniz. Birincisi telefonu root etmelisiniz. (Rootlu ise gerek yok.) Root ettikten sonra https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop&hl=en bu programı yükleyin ve öyle deneyin.

Ben telefonu rootlayınca oldu bu sorun. Rootu kaldırdım fabrika verilerine sıfırladım. Hesap eklenmiyo. Eeeeeee dolayısıyla gmail hangouts google play e giremiyorum.

Google play e girmediği için verdiğiniz link de açılmıyor.

Zarchiver o dosyayı siler etc dosyasında hostapd diye bir şey var onu mu sileyim.

2015-01-05 20.23.03.png

Ya rootlayınca garanti de kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O host dosyası önemli bir şey mi. Silince bir şey olursa?

Tamam ben telefonu yine rootlayıp yapcam sağolun.

Zahmet oldu.

Sağolun. Zorluk verdiysem Özür dilerim. Bazı sitelere daha baktım aynısını yapın diyor. Bazı siteler root Explorer diye bir uygulamadan hosts dosyasını silin diyor. Başka çare yok deneyeceğim. Teşekkür ederim. Zahmet verdiysem Özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı