Çözüldü Android - Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağolun. Zorluk verdiysem Özür dilerim. Bazı sitelere daha baktım aynısını yapın diyor. Bazı siteler root Explorer diye bir uygulamadan hosts dosyasını silin diyor. Başka çare yok deneyeceğim. Teşekkür ederim. Zahmet verdiysem Özür dilerim
Ne demek. Umarım sorununuz çözülür. :)

Telefonu rootladım. Önceki yorumdak root Explorer yükledim şu dosyayı mı sileceğiz emin olmak için ?

Screenshot_2015-01-08-21-12-05.png

Son düzenleyen: Moderatör:
''Hosts'' değilde ''host'' olması lazım. Eğer ''host'' dosyası yoksa büyük ihtimalle odur.

//Şimdi internetten baktım, evet o dosya.

Bende bu çıkıyor lütfen yardım edin sadece hesaplar var:

Screenshot_2015-01-10-09-48-23.png

Ben Telefonuma reset attım be play store ye giriş yapınca çıkıyor bir sorun var.

Bu çıkıyor ve ayrıca ben samsung trend plus kullanıyorum.

Screenshot_2015-01-10-10-51-09.png

Recep Baltaş'ın dediği gibi ilk telefonun tarihine bakın. Tarih doğru ise yazanları uygulayın.

Ben bunların hepsini yaptım. Tarih zaten doğru ama hosts silinemez diyor.

merhaba arkadaşlar , telefonum gm discovery . Telefonu rootladım , freedom kullandım . Tarih ve saatim doğru. Telefona fabrika ayarı yaptım düzelmedi . telefona root explorer indirip etc/hosts u buldum silemiyorum telefonunuz rootlu değil diyor , rootlamak için freedom u indirdim açmaya çalıştığımda gmail account falan filan diyor . sorunum zaten gmail e girememek lütfen yardımcı olun
Freedom ile root yapamazsınız.

Selamun Aleykum kardeşlerim;

Şu an PlayStore ile sorun yaşamaktayım, burda geçen bütün mesajları okudum. Cihazım t50, root var cihazımda. Root explorer da var ve kardeşim, söylemiş oldugun host dosyası silemiyorum. Bununla ilgili yardım almak istiyorum. :) Senin vermiş oldugun ES dosya yöneticisi ise Play Store olmadan yükleyemiyorum. Yardımcı olur musunuz ?
1- Öncelikle forum kurallarını okuyun ve Türkçe kurallarına uyun. (Bknz:Technopat Sosyal Kuralları | Technopat Sosyal
2- Ayrıca cihazınızda root olduğuna emin misiniz? Şunu Root Checker - Google Play'de Android Uygulamaları indirip root olduğunu kontrol et.
3- Bilgisayardan böyle www.androidpit.com.tr: Android uygulamaları bilgisayardan nasıl yüklenir? - AndroidPIT yaparak yükleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı