Android tableti Android Box gibi kullanmak mümkün mü?

M50B28

Kilopat
Huawei mediapad 7 youth marka tabletim var. Micro USB to HDMI kablo alsam direkt bu tabletin görüntüsünü televizyona aktarabilir miyim? %95 Netflix için böyle bir şey yapmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En az 200-250 liraya kaliteli ve çok uzun olmayan bir kablo almalısınız. Hem şarja takar hem de TV üzerinden izlersiniz. Biraz ısınma yapar fakat sonuca değer.

Şarj girişine dönüştürücü takılacağı için şarj etmek sıkıntı olacak. Batarya kasadan ayrılıp başka bir yerden güç verilmesi lazım.
Çoklayıcılar satılıyor.

Tabii ki yapabilirsiniz. Ama şarj konusunu nasıl halledeceksiniz? Su gibi biter şarjı.
Bataryası fena değil çözünürlüğü falan düşük olduğundan dayanır diye düşünüyorum ama konuya yorumlar gelince farkettim ki şarj sorununu hesaba katmamıştım.
Sürekli şarjda kullanılabilir batarya sökülüp. Fakat bunu yapmak biraz bilgi ister.
1 USB girişi var şarjda oradan oluyor bunu hesaba katmamıştım.
En az 200-250 liraya kaliteli ve çok uzun olmayan bir kablo almalısınız. Hem şarja takar hem de TV üzerinden izlersiniz. Biraz ısınma yapar fakat sonuca değer.
Hocam 200 250 lira vereceğime 350 400 vereyim adam akıllı TV Box alayım bari.
Şarj girişine dönüştürücü takılacağı için şarj etmek sıkıntı olacak. Batarya kasadan ayrılıp başka bir yerden güç verilmesi lazım.
Bunlarla uğraşıp tableti katletmek yerine sanırım TV Box almak mantıklı. Xiaomi'nin modelini biraz kovalayayım ben.

Peki 15 20 liraya ucuzdan micro USB to HDMI kablo alsam tabletin şarjıyla izlesem kurtarmaz mı? Tabletin 3 4 saat ekran süresi alacak gücü var. Zaten çift çekirdek Snapdragon 200 var ilk zamanlar elimden düşürmeden 6 7 saat oyun oynardım. Görüntü aktarımı yaparken güç tüketimi artar mı?

Bataryası fena değil çözünürlüğü falan düşük olduğundan dayanır diye düşünüyorum ama konuya yorumlar gelince farkettim ki şarj sorununu hesaba katmamıştım.

1 USB girişi var şarjda oradan oluyor bunu hesaba katmamıştım.

Hocam 200 250 lira vereceğime 350 400 vereyim adam akıllı TV Box alayım bari.

Bunlarla uğraşıp tableti katletmek yerine sanırım TV Box almak mantıklı. Xiaomi'nin modelini biraz kovalayayım ben.

Peki 15 20 liraya ucuzdan micro USB to HDMI kablo alsam tabletin şarjıyla izlesem kurtarmaz mı? Tabletin 3 4 saat ekran süresi alacak gücü var. Zaten çift çekirdek Snapdragon 200 var ilk zamanlar elimden düşürmeden 6 7 saat oyun oynardım. Görüntü aktarımı yaparken güç tüketimi artar mı?
Tablet eski değilse film izlenir'de şarj konusunda uğraşmanız gerekiyor. Bence uğraşmayın şu cihazı alıp dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz tabiiki paranız varsa. Wechip V8 Plus 16 GB Medya Oynatıcı

Geri
Yukarı