Android tableti Android Box gibi kullanmak mümkün mü?

Mini HDMI girişi yok sanıyorum varsa onun ile bağlarsanız direkt televizyona bağlanır. Hemde şarj ederken izleyebilirsin.
Aslında mini HDMI olan bir tabletim var ama işletim sistemi Android 4.0.4 leş ötesi bir şey Netflix'i düzgün açamadım bile.
Çoklayıcılar satılıyor.
Hem şarj hem görüntü aktarımı yapabilir mi?
yada 250 liraya tv box alır 1080-2K arası film-dizi seyredebilirsin.
Var mı hocam 250 bandında öneriniz? Yoksa Xiaomi'nin modelini mi almak mantıklı olur 400 bandında?

Aslında mini HDMI olan bir tabletim var ama işletim sistemi Android 4.0.4 leş ötesi bir şey Netflix'i düzgün açamadım bile.

Hem şarj hem görüntü aktarımı yapabilir mi?

Var mı hocam 250 bandında öneriniz? Yoksa Xiaomi'nin modelini mi almak mantıklı olur 400 bandında?
400 değilde 300 liraya alınabilir link atmıştım. 250 liraya bu var: Wechip X96 Mini Medya Oynatıcı

Tablet eski değilse film izlenir'de şarj konusunda uğraşmanız gerekiyor. Bence uğraşmayın şu cihazı alıp dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz tabiiki paranız varsa. Wechip V8 Plus 16 GB Medya Oynatıcı
Bunun için 300lere çıkarsam bir 80 90 daha çıkıp Xiaomi alırım gibime geliyor hocam. 20 30 liraya ucuzdan işi halledeyim derken sanırım adam akıllı bir box alacağım :D
Onun yerine Mi Box veya Mi Box'un küçük versiyonunu al.
Durum onu gösteriyor hocam öyle yapıcam gibi.
Mi Box alabilirim dersen en azından 4-6 GB Ram kapasiteli modellerden al. Çok iyiler.
Kaliteli düzgün ve uygun olsun yeter hocam. Zaten anneme veririm Netflix izlesin diye benim bilgisayarım var zaten. Başka işlevi gereksiz olur bizim için.

Diğer işlevler de çok güzel. Mesela Facebook vb. sosyal medyaya giriş bile var. Hatta Netflix üzerinde olmayan film ve dizileri web üzerinden oynatabilirsin. Oyun bile kurabilir veya USB Bellek yardımıyla eski fotoğraf veya videolarınızı oynatabilirsiniz. Ben de amma övdüm sanki ben satacağım 😂

Geri
Yukarı