Android Tablette YouTube Açılmıyor

fffurkan99

Hectopat
Benim eski bir tabletim var pek kullanmasam da bazen YouTube'dan video izliyorum. Birkaç hafta öncesine kadar YouTube açılıyor ve videolar izleyebiliyordum. Şu anda YouTube açılıyor fakat şu uyarı ile karşılaşıyorum "YouTube 'un yeni bir sürümü var hemen Google Play'den edinin" altta da Yükle yazıyor basıyorum Google Play'e atıyor. Fakat herhangi bir güncelleme yok sadece aç yazısı var ne yapmalıyım?

Uygulama yöneticisi üzerinden devre dışı bırakın bu esnada güncellemeler varsa onlar da kalkacağına dair uyarı gelecektir. Sonrasında ise tekrar uygulamayı etkinleştirin ve Google Play Store üzerinden güncelleyin.

Uygulama yöneticisi üzerinden devre dışı bırakın bu esnada güncellemeler varsa onlar da kalkacağına dair uyarı gelecektir. Sonrasında ise tekrar uygulamayı etkinleştirin ve Google Play Store üzerinden güncelleyin.
Yardımınız için teşekkürler fakat çalışmadı hala aynı uyarıyı alıyorum
365978

Yardımınız için teşekkürler fakat çalışmadı hala aynı uyarıyı alıyorumEki Görüntüle 365978

Kardeşim aynı sorun bende de var nasip düzeltebilirim.
Lütfen bana da.

Benim eski bir tabletim var pek kullanmasam da bazen YouTube'dan video izliyorum. Birkaç hafta öncesine kadar YouTube açılıyor ve videolar izleyebiliyordum. Şu anda YouTube açılıyor fakat şu uyarı ile karşılaşıyorum "YouTube'un yeni bir sürümü var hemen Google Play'den edinin" altta da yükle yazıyor basıyorum Google Play'e atıyor. Fakat herhangi bir güncelleme yok sadece aç yazısı var ne yapmalıyım?

Aynı sorun bende de var acaba yardımcı olur musun?

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım. Çözüm şu şekilde:
1- Google Play'i açıp uygulamarın otomatik güncellemesini vs. kapatın.
2- Ayarlar/Uygulama yöneticisi kısmından YouTube önbelleğini temizleyip ayarları sil yapın.
3- Ayarlar/Uygulama yöneticisinden tüm uygulamar listesinde Google hizmetleri çerçevesi uygulamasında önbelleği temizleyin ve verileri sil yapın.
Aşağıda linkteki videoda portekizce olacak gösteriyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam yukarıdaki adımları uygulayın, çalışması lazım.

Edit: Birkaç saat sonra problem yine tekrar etti. Bu kez sadece 2. adımda belirtilenleri uyguladım. Ayarlar/Uygulama yöneticisi kısmından YouTube önbelleğini temizle ve veriyi sil yaptım.
YouTube kullanmak istediğimizde böyle yapacaz şimdilik.

Alcatel A3 10 tablette bu sorunum var. Önbelleği temizlediğimde açılıyor. açıldıktan sonra kapatırsam tekrar açılmıyor. tekrar önbelleği temizle yaptığımda tekrar açılıyor. kalıcı çözüm bulamadım malesef

Samsung Galaxy Tab2 10.1 GT-P5110 4.0.4. kronik YouTube sorunu için 4.2.2. versiyonu için aşağıdaki linki kurabilirsiniz. Ben denedim oldu. 1,5 GB boyutunda bir MD5 dosyası gelecek.
https://androidfilehost.com/?fid=10763459528675565050
Odin kullanarak yükleyeceksin.
Şu videodaki gibi yapacaksın.
! ! ! Dikkat cihaz sıfırlanacak. Yedeklerinizi almayı unutmayın. ! ! !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı