Android Telefon Önerisi| General Mobile 5 Plus-LG G3-LG G4

katze

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere General Mobile 5 Plus piyasaya geldi sayılır. Özellikleriyle şuan gayet cezbedici bir pozisyonda fakat internette okuduklarım aklımı malesef çok çeldi. Eminim benim durumumda olan birsürü arkadaş vardır GM5 Plus düşünüpte emin olamayan. LG serileriyle karşılaştırıldığında durumu ne olur?

Almamamızı öneriyorsanız neden öneriyorsunuz yada almamızı öneriyorsanız neden öneriyorsunuz cevaplarsanız sevinirim veya bu fiyat civarında başka öneriniz varsa neden öneriyorsunuz bununla birlikte yazarsanız çok iyi olur.

Neden bu kadar ayrıntı istiyorsun diyenler için ömrümüzde 2-3 yılda bir anca telefon alabiliyoruz, benim durumumda olanlar vardır anlayacaklardır. Aldım mı tam almak için, içimizi rahat ettirmek için.

up

LG G4 almanızı öneririm. Çünkü GM5 Plus'a göre performans, kamera, ekran olarak daha iyi.

LG G4 almanızı öneririm. Çünkü GM5 Plus'a göre performans, kamera, ekran olarak daha iyi.

peki hocam aklımda tek şüphe batarya durumu var, lg g4ün şarjı bataryası ne kadar gider? şu marshmallow güncellemesinden sonra baya performans düştü diyorlar

bide hocam g4te ısınma sorunu var mı?

Son düzenleme:
G4 kullandığım bir cihaz. Şu an babam kullanıyor. Batarya konusunda babam aktif olarak sosyal medya kullanır. Cihaz bir gününü rahatlıkla çıkarıyor. Isınma sorunu yok. Marshmallow güncellemesinden sonra performans düşüşü olmadı. Rahatlıkla alabilirsiniz.

G4 kullandığım bir cihaz. Şu an babam kullanıyor. Batarya konusunda babam aktif olarak sosyal medya kullanır. Cihaz bir gününü rahatlıkla çıkarıyor. Isınma sorunu yok. Marshmallow güncellemesinden sonra performans düşüşü olmadı. Rahatlıkla alabilirsiniz.

yorumlarınız için çok teşekkür ederim minnettarım lg g4te karar kıldım. son olarak telefonun hangi seri olduğunu nasıl öğrenebilirim bir bilginiz var mı acaba? şu 601k 602k muhabbetinden bahsediyorum.

edit: cevabı öğrendim, kutuda barkod kısmında s/n ile başlayan kodun en başında yazıyormuş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı