Android telefon önerisi

Arkadaşlar selam. Babama uygun fiyatli Android telefon bakıyoruz. Markası Samsung olursa sevinirim.

Bütçeniz 2000-3000 arası ise şu telefonlar.
Bütçeniz 3000-4000 arası ise şu telefonlar.
Bütçeniz 4000-5000 arası ise şu telefonlar.

Bütçeniz 5000+ise sırasıyla şu telefonlar tercih edilebilir.

Şöyle yazayım o zaman arkadaşlar tam net bir şey söyleyemedim şöyle 500-1000 arası bir telefon olursa daha iyi olur.

Hocam IP12 mini alabilecek paranız var mı?

Babanızın telefondan ne istediğide önemli. Bataryası çok gitsin diyorsanız M51 alınabilir.

Bize temsilide olsa bir bütçe söyler misiniz? Size şunu söyleyebilirim. Güzel Android telefonlar ortalama 3000-4000TL arası.

O zaman şöyle söyleyim 500-1000 TL arası bir şey istiyoruz, babam Samsung olsun ne modeli olursa olur diyor.

Şöyle yazayım o zaman arkadaşlar tam net bir şey söyleyemedim şöyle 500-1000 arası bir telefon olursa daha iyi olur.

O zaman şöyle söyleyeyim 500-1000 TL arası bir şey istiyoruz, babam Samsung olsun ne modeli olursa olur diyor.

Bu fiyata Samsung, anca @HaWlI KuLlANIcI hocanın attığı ilk mesajdaki ikinci telefonu bulabilirsiniz. Amacınız sıfır telefon almak mı? Öylese minimum 2 bin bütçeye çıkasınız ki uzun ömürlü bir şey alabilesiniz.

O zaman şöyle söyleyim 500-1000 TL arası bir şey istiyoruz babam Samsung olsun ne modeli olursa olur diyor.

O zaman ikinci el Galaxy A6+, j8, J7 Duo(çift kamera olan) ya da S7 düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı