Android telefon önerisi

Berkd06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba güzel bir telefon almak istiyorum. Daha onceden Lenova P1 alcaktım vaz geçtim şoyle sağlam güzel benı en az 2 3 yıl goturebılecek bir telefon istiyorum. Bütcem yok yanı güzel bir telefon olsun, onerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony telefonlarda telefon zil sesi duyulmuyor. Çok ısınıyorlar ve bataryaları bir günü çıkarmıyor. Fakat çok akıcı çalışmaktalar. Note 5 hem şık hem performanslı bir telefon. Hatta Note 4 bile işini fazlasıyla görür.

Sony xperia z3 kullanıyorum, gezinirken yoruma denk geldim bilgi vermek istedim, sony zil sesi gayet çok duyulabiliyor, ısınma baş ağrıtacak kadar çok değil ve 1.5 gün net şarj etmeden kullanabiliyorum aktif bir şekilde.

Hem z3 hem de z3 plus kullandım. Müzik dinlerken sesi idare eder fakat gelen aramalarda zil sesi duyulmuyor gerçekten. Bu şekilde çok önemli çağrıları kaçırdım. Stamina modda 1 günü geçiyor ama normal kullanımda çıkaramıyor. Burada da videosu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca servisi berbat. KVK garantili hiç bir ürüne bulaşmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı