Android Telefon Samsung Ekranında Kalma Sorunu

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
Telefonu açıyorum. Samsung yazısı çıkıyor. Yazı ekranda kalıyor. Başka hiç bir işlem yapamıyorum. Download veya format menüsüne de giremiyorum. Sebebi ne olabilir?

Servise götürdüm. Muhtemelen anakart arızası dediler. Değişimi için 520 TL. fiyat çektiler. Yuh dedim. Telefon o kadar para etmez. Cihaz çöp oldu. Konu kapanabilir.

Telefonu açıyorum. Samsung yazısı çıkıyor. Yazı ekranda kalıyor. Başka hiç bir işlem yapamıyorum. Download veya format menüsüne de giremiyorum. Sebebi ne olabilir?

Servise götürdüm. Muhtemelen anakart arızası dediler. Değişimi için 520 TL. fiyat çektiler. Yuh dedim. Telefon o kadar para etmez. Cihaz çöp oldu. Konu kapanabilir.
Telefonunuz hangi model?

Odinede cevap vermiyorsa telefonu ya parça parça yada bozuk diye satma zamanı gelmiş. İşin iyi yanı yeni telefonunuz olacak.
(Bendeki Wave 2 7 yıllık şu ana kadar Java-Bada-Ubuntu-FirefoxOS-Android gördü ve hala çalışıyor.:D)

İşin komik yanı bugüne kadar hiç bir ROM atma teşebbüsünde bile bulunmamıştım. Gayet temiz kullanırım. Durduk yere oldu. Ekmeğini yemiş. 3 senedir kullanıyordum. Sizinde şansınız varmış bu konuda maaşallah.

İşin komik yanı bugüne kadar hiç bir ROM atma teşebbüsünde bile bulunmamıştım. Gayet temiz kullanırım. Durduk yere oldu. Ekmeğini yemiş. 3 senedir kullanıyordum. Sizinde şansınız varmış bu konuda maaşallah.
Mesajınızı yeni gördüm, yarın ayrıntılı bilgi veririm, yalnız sizde lütfen download moda alıp ss atın ve odin ile tekrar yükleme yapmaya çalışın. Odin log unuda buraya atın.

Telefonunuzun modelinde JTAG mevcut tahmini olarak 50-150 TL arası tamir edilebilir. Tabi bunun için İzmir'de JTAG yapan bir yer bulmanız gerek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı