Android Telefon Samsung Ekranında Kalma Sorunu

Cihazı tamire verdim. EMMC chipi arızalı dediler. Değişmesi gerekiyormuş. Bakalım 1-2 güne dönüş olacak. Sonucu bildireceğim.

Telefonu tamirden aldım. Önce sorun yok gibi görünüyordu. Fakat pili çıkardım. Sim kartı taktım. Açıldı. Ama şebeke bulamıyor. Ağda Kayıtlı değil hatası veriyor. İMEİ kontrolu yaptım. Görünüyor. Off.

Hala beservisten gelmesini bekliyorum telin keşke atmire göndermez olaydım. Elektronik bir alet bozulunca eğer bu akıllı telefon ise at çöpe kafan rahat etsin yenisin al. Sinir stres boğuyor böyle adamı. Büyük ihtimal de yapamayacaklar zaten halen uğraşıyorlar.

Yok . Olmadı. 1 kaç tane çip denendi fakat Türktelekom' u görmüyor. Telefon çöp oldu. Olur diye heveslenmiştim oysaki nasip değilmiş demek ki. Tamirci arkadaş çok ilgilendi ama olmadı onlarda sağolsun.
Sadece Avea sıkıntı oluyorsa PFO değişmesi gerekir.

Hocam nerden bulurum ki bunu.

Gerçi bulsam da farketmeyecek buralarda bu telefon tamiri işinden anlayan yok. Servisler çok fiyat çekiyor. Yaparız diyenler işten anlamıyor. Teli verdiğimde Samsung ekranında açılıyordu. Şimdi hiç açılmıyor. Daha da bozuldu belkide bilemiyorum.
Hocam İzmir'de yapan olması lazım bunu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı