Android Telefona Bitdefender Total Security Kurmak

Beşiktaş JK

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521964243
Ücretsiz 3 Aylık Bitdefender Total Securiy 2018 Lisansı

Habere göre 90 gün ücretsiz deneyebilcekmişim. Linke girdiğimde Android vs. de yazıyordu.

ZenFone 3 Max telefona sahibim. 40 gün ile 2 ay arası bir sürede Teknosa'dan almıştım. Aldığımda Powermaster ve Oyun Cini gibi şeyler dahilinde gelmişti. Ayrıca içinde telefonun kendi yapımcısına ait ''Zenfone bakımı'' diye bir kısım var. Buraya tıklayınca beni ''Mobil Yönetici'' diye bir programa atıyor ve buradan tarama vs. yapılabiliyor. Telefonum, dediğim Bitdefender Total Security'i destekliyor mu? Ya da kurmama gerek var mı? Aynı anda hem bilgisayara hem telefonuma bunu kurabilir miyim? Powermaster ve Oyun Cini uygulamaları kendiliğinden vardı, bunlar kalmalı mı, silmeli miyim? Bitdefender kurarsam eğer bu programların olması sıkıntı yaratır mı? Programlar birbiriyle çelişir mi? Açıkçası silmek de istemiyorum pek telefonu aldığımda geldiği için. Gerçekten bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var şu anda.

@Murat5038 Bey, müsait olunca yardım edebilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
sdf564g4f984wf96.jpg

Sistem gerekliliklerini karşılıyorsanız yükleyebilirsiniz.
How to activate your Bitdefender subscription
Burada anlatıldığı şekilde de aktivasyon kodu verilirse ekleyip yeni cihazınızı da ekleyebilirsiniz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Sanırım telefonuma kurmayacağım. Bu süre zarfında yeni bilgisayar inşAllah alabilirsem onda kullanırım artık, konu kilitlenebilir.

Android'e gerek apk olarak da hatta Google Play üzerinden bile zararlı uygulamalar yüklenip sistemi etkileyebilmekte. Aktif koruma sağlayan harici uygulamaları önermiyorum. Gerek işlemci ve RAM'i gerekse bataryayı sömürmekte. Bu yüzden belirli aralıklarda antivirüs uygulaması kurup taratıp kaldırmakta fayda var.

Fakat Zenfone'da Mobil Yönetici kısmında "Güvenlik & İzinleri" bölümü var. Burada Avast! veritabanlı bir antivirüs seçeneği var. Arada tarama yaparsan zararlı varsa gösterir ve siler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı