Android telefonda AirPods kullanılır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Şu anlık Android telefon kullanıcısıyım. Bugünlerde kablosuz kulaklık bakıyorum ve bir tane kulak üstü bir tane de kulak içi kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum. JBL BT520 ve Anker R50i. Arkadaşım bunların yerine AirPods alabilirsin dedi. Benim de aklıma yattı çünkü ileride iPhone almayı düşünüyorum.

Sorularım şunlar,
1-) Android telefonda iPhone alana kadar AirPods kullanmak sorun yaratır mı? Ses kalitesi bakımından falan.
2-) Almak mantıklıysa eğer 2.nesil mi 3. nesil mi tercih edilmeli? 3. nesil olursa bir tık bütçeyi sıkmam gerekebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Airpods ları android te kullanabiliyorsun
2-soru olarak da 3.nesil daha iyidir kulak ağrıtmıyor 2 sini de deneyimledim yatarken 2 çok kulak ağrıtıyor fln o yüzden önerim 3dür.

Arkadaşlar merhaba.
Şu anlık Android telefon kullanıcısıyım. Bugünlerde kablosuz kulaklık bakıyorum ve bir tane kulak üstü bir tane de kulak içi kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum. JBL BT520 ve Anker R50i. Arkadaşım bunların yerine AirPods alabilirsin dedi. Benim de aklıma yattı çünkü ileride iPhone almayı düşünüyorum.

Sorularım şunlar,
1-) Android telefonda iPhone alana kadar AirPods kullanmak sorun yaratır mı? Ses kalitesi bakımından falan.
2-) almak mantıklıysa eğer 2.nesil mi 3. nesil mi tercih edilmeli? 3. nesil olursa bir tık bütçeyi sıkmam gerekebilir.

Merhaba sorularınızı direkt olarak cevaplamaya geçeyim.
1-) soru cevabı: Ses kalitesi olarak iPhone üzerinde de ayar yapmadan kullanırsanız hiçbir fark olmayacaktır ama IPhone'larda bildiğim kadarıyla kulaklık için ayar yapabiliyorsunuz bu nedenle şarkının sesi daha farklı geliyor yani şu an da eğer bir AirPods cihazı Android cihaz üzerinde kullanırsanız normal bir fiyat performans ürünü kulaklık ile aynı sesi alacaksınız tabii bu ayarları yaptıran bazı cihazlarda var diye biliyorum.

2-) soru cevabı: Eğer IPhone'a geçmeyecekseniz ya da geçmeniz kesin değilse bence normal F/P olan bir Bluetooth kulaklık tercih etmeniz lazım fiyat olarak sıkıntım yok derseniz fiyatı biraz pahalı ama güzel ses veren Bluetooth kulaklılarda var.

Düzeltme: Bazı kullanıcılar ses konusunda herhangi bir rahatsızlık duymadığını ama bağlantı kopukları yaşadığını da söylemiş bu tabii her cihazda olacak diye bir şey yok o kişinin cihazına da uymamış olabilir.

Merhaba sorularınızı direkt olarak cevaplamaya geçeyim.
1-) soru cevabı: Ses kalitesi olarak iPhone üzerinde de ayar yapmadan kullanırsanız hiçbir fark olmayacaktır ama IPhone'larda bildiğim kadarıyla kulaklık için ayar yapabiliyorsunuz bu nedenle şarkının sesi daha farklı geliyor yani şu an da eğer bir AirPods cihazı Android cihaz üzerinde kullanırsanız normal bir fiyat performans ürünü kulaklık ile aynı sesi alacaksınız tabii bu ayarları yaptıran bazı cihazlarda var diye biliyorum.

2-) soru cevabı: Eğer IPhone'a geçmeyecekseniz ya da geçmeniz kesin değilse bence normal F/P olan bir Bluetooth kulaklık tercih etmeniz lazım fiyat olarak sıkıntım yok derseniz fiyatı biraz pahalı ama güzel ses veren Bluetooth kulaklılarda var.

Düzeltme: Bazı kullanıcılar ses konusunda herhangi bir rahatsızlık duymadığını ama bağlantı kopukları yaşadığını da söylemiş bu tabii her cihazda olacak diye bir şey yok o kişinin cihazına da uymamış olabilir.
Anladım teşekkür ederim. Kablosuz kulaklık olarak önerileriniz neler peki ? Sporda ve günlük yaşamda kullanıyorum. Silikonlu olanlar kulağımdan düşüyor gibi hissediyorum. Silikonsuz olursa daha iyi olabilir. Bunun dışında da bütçemi yormayacak olursa 3. nesil airpods almayı düşünüyorum.

Anladım teşekkür ederim. Kablosuz kulaklık olarak önerileriniz neler peki? Sporda ve günlük yaşamda kullanıyorum. Silikonlu olanlar kulağımdan düşüyor gibi hissediyorum. Silikonsuz olursa daha iyi olabilir. Bunun dışında da bütçemi yormayacak olursa 3. nesil AirPods almayı düşünüyorum.

Vallahi hocam ben çakma AirPods kullanıyorum şu an aslında çakma AirPods tavsiye etmem o nedenle bundan önce Haylou GT1 Pro kullanıyordum kaybetmeseydim o çok iyiydi bassları da güzeldi onu tavsiye edebilirim isterseniz bir inceleyin F/P ürünü.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı