Android Telefonda Geri Gelme Tuşu Nasıl Yapılır

eneskinq07

Hectopat
Android telefonumda (samsung S glaxy gt-I9003) geri ve seçenekler tusu çalışmıyor, bozuldu. Onun yerine bir programla telefonun ekranina geri tusu ekleyebilir miyim? Bi de telefonumun pili sarji extreme aşırı hızlı bitiyor. Bütün özellikleri kapatmama ragmen 2 saat dayanmıyor. Nasıl tasarruf yaparim?

Android telefonumda (samsung S glaxy gt-I9003) geri ve seçenekler tusu çalışmıyor, bozuldu. Onun yerine bir programla telefonun ekranina geri tusu ekleyebilir miyim? Bi de telefonumun pili sarji extreme aşırı hızlı bitiyor. Bütün özellikleri kapatmama ragmen 2 saat dayanmıyor. Nasıl tasarruf yaparim?

Fabrika ayarlarına dön düzelir rot işlemine gerek yok ! Root işlemi sistem dosyalarına veya farklı program kurulduğunda root erişimi sağlanması için lazım siz geri dönüşüm tuşu çalışmıyor diyorsunuz bu tip telefonlarda mekanik arıza pek rastlanmaz. Genelde yazılımsal hatalardan dolayı bu tip arızalar olur. Siz dediğimi yapın düzelir. Eğer düzelmez ise bu zor ihtimal odin yardımı ile orijinal yazılımı yeniden yükleyin.

Bu nedir?

- - - Updated - - -

Ayrıca sen telefonunu Kies'e bağla. Güncelleme bile yapmamışsın.

Root telefona hükmetmektir. Telefonda kaldıramadığın uygulamaları kaldırabilirsin. Telefonda saha kilitli olan hiç bir şey olmaz. Her telefonun root yapımı farklıdır. Garantisi iptal olur.

Gerisini pek bilmiyorum. Çok uzun ve detaylı bir işlem.

Root telefona hükmetmektir. Telefonda kaldıramadığın uygulamaları kaldırabilirsin. Telefonda saha kilitli olan hiç bir şey olmaz. Her telefonun root yapımı farklıdır. Garantisi iptal olur.

Gerisini pek bilmiyorum. Çok uzun ve detaylı bir işlem.

Evet root işlemi garantiyi etkiler. Çaresi artan flash kontörünü sayısını sıfırlamak böylece garantiye zarar vermez.

google play storeden "Navigation Bar"adlı uygulamayı indir çok kullanışlı geri tuşum bozuk ama ben onu kullanarak çalıştırıyom

Merhaba,
2 hafta once aldigim samsung s6 edge telefonun geri tusu bir anda calismamaya basladi, bunun icin yapilabilecek birsey var midir yoksa servise mi goturmeliyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı