Android telefonda gizli sekmeden virüs bulaşır mı?

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, genelde anime izlemek için gizli sekmeden giriyorum fakat bazı sitelerde reklam sorunlari vs oluyor ama Android'de gizli sekmeden bulasma ihtimali var mı bilmiyorum.

gizli sekmede sadece internet geçmişin girdiğin cihazda saklanmaz , geçmişin modemden görülebilir ve virüs konusunda gizli sekme ile normal sekme arasında fark yok , yani virüs girecekse her türlü girer ha gizli ha normal sekme farketmez. Bir de animeyi niye gizli sekmeden izlediğini sorabilir miyim ? 😀

Gizli sekmede sadece internet geçmişin girdiğin cihazda saklanmaz, geçmişin modemden görülebilir ve virüs konusunda gizli sekme ile normal sekme arasında fark yok, yani virüs girecekse her türlü girer ha gizli ha normal sekme fark etmez. Bir de animeyi niye gizli sekmeden izlediğini sorabilir miyim? 😀

Hocam sitelerdeki reklamlar yuzunden.

arkadaşlar peki telefona hangi antivirüsü önerirsiniz az önce malware bytes ve kasperskydan tarama yaptım birşey bulmadı

Antivirüslerle tarattığım halde endişelenmeli miyim?

Son olarak esetlede taradım gene bir şey bulmadı sanırsam girdiğim sitelerden bulasmamış.

Güvende miyim?

@Yener K. hocam musaitseniz bakabilir misiniz?

Bit defenderdende tarattım bir şey bulmadı konu kapanabilir virüs yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı