Google Drive'dan virüs bulaşır mı?

aangf

Femtopat
Telefonumda virüs vardı. Telefoncuya götürdüm yazılım attık hallettik, falan dedi. Telefonu alıp kurdum, sonra da Google hesabımı bağladım. Google Drive'dan da fotoğraflarımı aktardım. Bu şekilde virüs de kendini bir şekilde yedeklemiş midir?

Telefonumda virüs vardı. Telefoncuya götürdüm yazılım attık hallettik, falan dedi. Telefonu alıp kurdum, sonra da Google hesabımı bağladım. Google Drive'dan da fotoğraflarımı aktardım. Bu şekilde virüs de kendini bir şekilde yedeklemiş midir?

Telefoncu ne yaptı acaba? Yazılım attım falan şüpheli sözler. Fotoğraftan virüs bulaşacağını sanmıyorum ama telefoncu biraz şüphelendirdi beni.

Telefoncu tam olarak ne yazılımı attı sorguladın mı her şeyi yapmış olabilir.

Telefoncu ne yaptı acaba? Yazılım attım falan şüpheli sözler. Fotoğraftan virüs bulaşacağını sanmıyorum ama telefoncu biraz şüphelendirdi beni.

Aslında yazılım attığını ben de çok düşünmüyorum.
Wipe all data yapmıştır. Veya işte stock ROM yüklemiştir diye tahmin ediyorum. Benim de çok bilgim yok. Fakat zaten cihazım yurt dışı olduğu için ekstra bir IMEI attı diye biliyorum.

Telefoncu tam olarak ne yazılımı attı sorguladın mı her şeyi yapmış olabilir.

Yazılımın içeriğini sormadım ama genelde o anlattı zaten. İşte şunu yaptık bunu yaptık, falan anlattı çok hatırlamıyorum. Telefonumda da bir gariplik yok gibi zararlı yazılım yüklediğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı