Android telefonda Twitch saçmalıyor

jecque

Decapat
Twitch'i Android'de kullananlar sorun yaşamıyor mu?
Bircok bug/hata var uygulamasında, ornegin chat surekli en son atilan mesajlardan değil de daha once atilmis mesajlardan basliyor ve surekli en alta cekmek zorunda kalıyorum, yayinda goruntu donuyor ama ses var ve daha bircok sacmalik var.
Bunlari tek bir ben mi yaşıyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi uygulamayı mı kullanıyorsunuz? İnternetinizin stabilitesinde sorun yok değil mi?

Xtra for Twitch uygulamasını tavsiye ederim. Reklam yok, BTTV ve FFZ emote desteği var, saçma sorunları yok, ekranı stretch yapıp sağda solda siyah bar olmadan tam ekran izleme desteği var. Fdroid üzerinden yüklerseniz direkt güncelleme de alırsınız.

iOs için ne yapalım diyen varsa da, Frosty kullanın.

Resmi uygulamayı mı kullanıyorsunuz? İnternetinizin stabilitesinde sorun yok değil mi?

Xtra for Twitch uygulamasını tavsiye ederim. Reklam yok, bttv ve ffz emote desteği var, saçma sorunları yok, ekranı stretch yapıp sağda solda siyah bar olmadan tam ekran izleme desteği var. Fdroid üzerinden yüklerseniz direkt güncelleme de alırsınız.

iOS için ne yapalım diyen varsa da, Frosty kullanın.

Evet resmi ve beta sürümü değil sürekli bug var, ne internette ne de telefonda sıkıntı var. Öneri için teşekkürler.

Geri
Yukarı