Android Telefonlara Yüklenmesi Gereken Uygulamalar

Telefonu rootlamanı öneririm. Kullanabileceğin faydalı bikaç uygulamada ben önereyim. Greenify, rom manager, sd maid, root booster, root uninstaller, hibernation manager, titanium backup gibi uygulamalar var şuan aklıma gelen hepside çok kaliteli emin olabilirsin.☺

Greenify bana çok gerekli gelmedi bir süre kullandım ama bir fayda göremedim, onun yerine mesela telefonunuz Galaxy S6, Google'a Galaxy S6 bloatware list yazın, telefondaki gereksiz yere RAM harcayan uygulamaları listeliyorlar, onları direkt olarak sistem klasöründen silin, telefon rahatlar.
Birde Bloother LGWirelessStorage uygulamasının 5.0.2 versiyonunu buldum, CloudyG3 3.4'de kullanıyorum. İstersen yükleyeyim G2 de çalışma ihtimali var.

Greenify bana çok gerekli gelmedi bir süre kullandım ama bir fayda göremedim, onun yerine mesela telefonunuz Galaxy S6, Google'a Galaxy S6 bloatware list yazın, telefondaki gereksiz yere RAM harcayan uygulamaları listeliyorlar, onları direkt olarak sistem klasöründen silin, telefon rahatlar.
Birde Bloother LGWirelessStorage uygulamasının 5.0.2 versiyonunu buldum, CloudyG3 3.4'de kullanıyorum. İstersen yükleyeyim G2 de çalışma ihtimali var.
Link varsa alayım, bir deneyeyim, iyi olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı