Android telefonlarda oyunlar nasıl 60 FPS oynanır?

Root candır. 😃
Bununla ilgili bir sürü video ve makale var internette uygulayabilirsiniz. Yaparken dikkatli olun.

Rica etsem bana Instagram üzerinden ulaşıp yardımcı olur musun OnePlus7 telefonum var 8 GB RAM 256 depolama Snapdragon 855 var telefon uçak gibi ama 30 FPS üstü alamıyorum bugün o yüzden kızdım root attım yedeklemeyi unutmuşum bütün önemli şeyler gitti ama yine de 60 FPS açmak istiyorum oyunu lütfen bana yardım et.
Rica etsem bana Instagram üzerinden ulaşıp yardımcı olur musun OnePlus7 telefonum var 8 GB RAM 256 depolama Snapdragon 855 var telefon uçak gibi ama 30 FPS üstü alamıyorum bugün o yüzden kızdım root attım yedeklemeyi unutmuşum bütün önemli şeyler gitti ama yine de 60 FPS açmak istiyorum oyunu lütfen bana yardım et.
Instagram hesabım jwortein

İlk önce oynamak istediğiniz oyunun ayaralarını kontrol edin destekliyorsa açın. Destek yoksa ilgili oyuna bir araştırma yapın. Örnek olarak Asphalt 9'da android tarafında S10 Plus'ta 60 FPS seçeneği mevcut. Bazı kişiler telefonun model kodunu root yardımyla S10 Plus olarak değiştiriyor. Official olarak 60 FPS desteği oyun ayarlarına ekleniyor. Model numarası Build Prop Editor yardımıyla değişebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı