Android telefonun ve WhatsApp'ın izlenmesi nasıl engellenir?

Hocam telefonun kendisinin izlemesi normal.

Eğer virüs olmasından şüpheleniyorsanız antivirüs programları ile tarayın.

Hocam öyle değil. Arkadaşım WhatsApp'da konuştuğum bütün mesajları bana tek tek atmış. İzlediğine eminim. Telefona hard-reset attım üstüne Dr.Web ve Kaspersky ile tarattım bir sonuç bulmadı. Virüs muhtemelen gitmiştir ama yine de soruyorum gitmemiş olabilir mi?

Hocam öyle değil. Arkadaşım WhatsApp'da konuştuğum bütün mesajları bana tek tek atmış. İzlediğine eminim. Telefona hard-reset attım üstüne dr. Web ve Kaspersky ile tarattım bir sonuç bulmadı. Virüs muhtemelen gitmiştir ama yine de soruyorum gitmemiş olabilir mi?

Hocam hard reset attıysanız gider.

Hocam öyle değil. Arkadaşım WhatsApp'da konuştuğum bütün mesajları bana tek tek atmış. İzlediğine eminim. Telefona hard-reset attım üstüne dr. Web ve Kaspersky ile tarattım bir sonuç bulmadı. Virüs muhtemelen gitmiştir ama yine de soruyorum gitmemiş olabilir mi?

Büyük ihtimal arkadaşın sana dosya atmış ve sende indirmişsin.

Hocam hard reset attıysanız gider.

Büyük ihtimal arkadaşın sana dosya atmış ve sende indirmişsin.

İmkansız hocam. Ben APK tarzı dosyaları indirmiyorum genellikle. Hele arkadaşlarımın attıklarına hiç güvenmem :D muhtemelen benim kafam karışıkken alıp kendisi indirmiş olabilir. Ara sıra evimize geliyor öyle muhabbet falan ediyoruz. Bir ara PC'ye kafam karışmışken indirmiş olabilir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı