Android Ticaret Oyunu Önerisi

Batuhan Safalı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İki gündür arıyorum ama hala bulamadım. Oyunda alım-satım borsa gibi özellikler olmalı. Bir ülkede olabilir hatta ithalat-ihracat dış borç falan bildiğiniz böyle bir oyun varsa paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Fifa ultimate team 2015. Bende 3 4 gündür oynuyorum ama sadece transfer ile ilgileniyorum. 20.000 altın yapana kadar maç yap daha sonra birkaç oyuncu belirle ve onları ucuzdan topla. Daha sonra 1 dakika arayla aralarında fark olucak şekilde pazara koy. 3 gün önce 10.000 altınım vardı şuanda 60.000 altınlık oyuncum var. 7 8 tane higuain, müller gibi oyuncular var. İlk higuain ile başla, daha sonra Bvb ve Bayer munih'de olan sf, sğf, slf, sğos, slos, mb gibi oyuncuları topla. Bir veya iki oyuncuyu toplarsan 10 15 tane piyasayı sen belirlersin. Ben önce düşürüyorum sonra ucuza alınca yükseltiyorum.

Higuain, müller, vidal, götze, koscielny, Arda Turan, reus bulabildiğin kadar depola. Hele arda Barcelona'ya transfer olduya daha güncellemesi gelmedi, Barcelona güncellemesi gelince 3 kat fazla fiyata satılabilir.

Oyunda alım-satım borsa gibi özellikler olmalı. Bir ülkede olabilir hatta ithalat-ihracat dış borç falan bildiğiniz böyle bir oyun varsa
Bak ilk cümlede alım, satım ve borsa olmalı diyor. İkinci cümlenin başında bir ülkede olabilir diyerek olasılık anlamı katmış ve devam ettirerek "hatta" kelimesini bağlaç olarak kullanıp ithalat, ihracat, dış borç demiş ve sonuna "falan" kelimesini koyarak buna benzer anlamını katmış. Kesinlik olan alım, satım, borsa.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı